Page 1 of 1

Přihlašování

Posted: 14:25 21. Aug 2008
by Harwey
Mám problém u přihlášení. Kdykoliv se pokusím přihlásit, tak se mi objeví hláška: "Byl jsi zaveden."
Jelikož se mi to ještě nestalo, nevím jak si to mám vyložit. Je s tím spojená nemožnost se přihlásit.
Pokud je to dáno BANem tak nevím, protože svoji postavu jsem v soupisku černé banové listiny neobjevil. Děkuji moc za případné odpovědi.
S pozdravy,
Harwey

Re: Přihlašování

Posted: 14:27 21. Aug 2008
by Rejty
Zkontroluj si IP a CD klic v registraci na webu.

Re: Přihlašování

Posted: 18:27 29. Aug 2008
by Kapik
Napisu to sem...stahnul sem si vechno potrebny,postupoval podle navodu jak se pripojit,pripojil sem se,vytvoril postavu dal hrat a objevila se mi cerna obrazovka,tak minutku dve sem na ni koukal a pak to spadlo do menu s hlaskou "casovy limit vyprsel.Byl si odpojen ze serveru".To samy pri dalsich pokusech,i kdyz sem zkousel druhej ucet
Predem diky za rady

Re: Přihlašování

Posted: 19:03 29. Aug 2008
by Aznar
mozna problem s firewallem, treba kerio takhle s oblibou odpojuje, musis to v nem povolit, ale jenom tipuju :-)

Re: Přihlašování

Posted: 19:37 29. Aug 2008
by Kapik
Firewallem to neni,nefunguje mi to ani kdyz ho vypnu...jen dodam,ze dkyz sem pridal do souboru WINDOWS/system32/drivers/etc/hosts radek 127.0.0.1 nwmaster.bioware.com tak mi to hodilo hlasku byl jsi zaveden a ted uz zas ani to

Re: Přihlašování

Posted: 20:04 29. Aug 2008
by Pivo
Jo taky jsem byl zaveden.Důvod?Moje chyba!Na stránkách,kde se člověk přihlašuje http://thalie.pilsfree.cz/index.php?page=login jsem měl jinej nick než ve hře!!Na stránkách jsem měl Pivo a nick ve hře mám Pivas.Pořád mi to psalo byl jsi zaveden.Nick musí být stejný jak na stránkách tak ve hře!!!Nick na Foru můžeš mít jaký chceš.Snad to pomůže.

Re: Přihlašování

Posted: 20:17 29. Aug 2008
by Sathiran
Pripadne muze byt jeste problem v IP adrese, v profilu na webu musi byt aktualni IP, jinak to taky takhle vyhazuje

Re: Přihlašování

Posted: 20:29 29. Aug 2008
by Kapik
Tak uz je to vyreseno,mel sem posunutej radek v nwncdkey.ini,tim padem mi ta utilitka na CDkeye vyhodila nakej divnej cdkey
diky vsem a hlavne melvikovi za rady