Page 1 of 1

spracovani koze

Posted: 23:09 21. Aug 2008
by fuxxo
tak hlasim chybku...
v Doubkove nefunguje Susak.
spracoval som asi tak 10 kozi jazveca a vlka (nie na 100%) a potom proste prestal fungovat. nedalo sa ani pokracovat v suseni ani zacat na novej kozi a skusal som asi 4 druhy.

Re: spracovani koze

Posted: 09:16 22. Aug 2008
by nomis_b
aha.. no tak to je zajimave.. a jak prestal fungovat?? jako byly tam i tlacitka v tom susaku?
nebo zmizeli i ty?? nebo proste jen prestal susit ? Nebo neslo klikat na tlacitka? Nemel si to prpnute na louhovani a pritom si chtel susit??

Kdyz k nemu prijde nova postava, tak by se to melo samo vratit do uvodniho menu tlacitek, takze to by treba nekdy mohlo treba nekdy bugovy pomoct.. mozna je bug v tomhle (bo offline se tam se dvema postava nedostanu :? )
Zkus popsat, co presne se stalo, at vim, ceho se mam chytnout.

Re: spracovani koze

Posted: 09:19 22. Aug 2008
by kucik
Zkus mrknout, jestli někde nezapomínáš mazat proměnný.

EDIT NOMIS: mazu je pokazde pri on close, hned na zacatku cyklu a pak je prepisuju, podle toho, co je v peci. Uvidime, co nam napise fluxxo..

EDIT NOMIS2: Ted me napada.. kdyz si tam zkousel i polotovar (ta vec s X%) tak ten by mel byt naprosto nezavislej na menu, jen se proste dodelat. tzn i kdyby si byl v zakladnim menu, tak po dani tlacitka Zavrit se spusti script onclose, kterej by ten polotovar mel poznat a pokracovat v nem...

Re: spracovani koze

Posted: 12:46 22. Aug 2008
by fuxxo
Takto: ja som normalne susil koze (jazvec, vlk) a po urcitom case mi prestalo spustat animacku cize ani proces nezacal a myslim, ze tam vtedy bola koza vlka. potom neslo susit ani novu kozu ani pokracovat v suseni. tlacitko som mal zapnute a aj spravne :D
potom som skusil kozu liteho medveda a psa ale tie tez nesli....
potom som siel do Alwu tam mi to slo vpohode, ale ta koza psa sa nedala ususit a ani koze hada.

neviem preco ale teraz mi to ide vpohode (Doubkov) tak pokracujem :D :D (vlciu kozu som este neskusal)
keby nieco podam hlasenie :wink: :wink:

Re: spracovani koze

Posted: 14:01 22. Aug 2008
by nomis_b
hm, tak ja ted fakt nevim, jestli to mam zkouset nejak hledat.. asi pockame, jestli se to nekdy stane nekomu znova. Nenapada me, cim by to mohlo byt ani jak bych to mel hledat. Tak kdyby se to jeste nekomu stalo, tak to prosim ohlaste. Dik.