Page 1 of 1

HAK

Posted: 23:08 22. Aug 2008
by DenGrasse
Když jsem chtěl spustit hru, vykoplo mě to s požadavkem na thalie_cfg_1_2 HAK, ale v odkazech jsem našel jen 1_1. Kde je chyba?

Re: HAK

Posted: 23:17 22. Aug 2008
by Pivo
DenGrasse wrote:Když jsem chtěl spustit hru, vykoplo mě to s požadavkem na thalie_cfg_1_2 HAK, ale v odkazech jsem našel jen 1_1. Kde je chyba?

Aktualizován konfigurační hak.
Stahujte z http://thalie.pilsfree.cz/download/thalie_cfg_1_2.rar.

Re: HAK

Posted: 23:53 22. Aug 2008
by DenGrasse
diky, nemoh sem to najít...