Page 1 of 1
chyba keramiky
Posted: 17:21 23. Aug 2008
by monstera
při výrobě malé formy konečný výrobek se neobjeví.
Re: chyba keramiky
Posted: 13:12 24. Aug 2008
by nomis_b
aha. to by mohla byt chyba, ze by uz byl smazany z palety. Zkontroluju script a preposlu to Rejtymu.
FIXED
Re: chyba keramiky
Posted: 12:27 29. Aug 2008
by Pivo
Lokace:Krynské hory-Opuštěné doly-propadlá šachta....Hornina jde těžit,skill stoupá po čase i hornina zmizí ale nic z ní nejde vytěžit!Divný..dokážu vytěžit mitril a spol.
Re: chyba keramiky
Posted: 12:45 29. Aug 2008
by Rejty
Asi je to kobalt, jeho loziska jsem jeste nezmazal, ale ruda uz v modulu neni.
Re: chyba keramiky
Posted: 12:37 22. Nov 2008
by human_wreck
Kamínky do praku se při výrobě neobjevují v inventáři. (Možná je to úmysl, páč stejně nemají žádnou hodnotu

)
Re: chyba keramiky
Posted: 17:32 22. Nov 2008
by human_wreck
Mám podezření, že výkupčí polotovarů vyplácí za lahve vyrobené keramikou 10x tolik, než by měl ... možná je to nastavené dobře, ale autor si neuvědomil, že se výrábí po deseti kusech a nikoliv po jednom.
1 přesypanej pytel písku + 1 koupená surovina za 10 gp = 10 lahví = 600 gp prodejka.
Re: chyba keramiky
Posted: 22:05 22. Nov 2008
by nomis_b
jo uz vim o tom.. posilal jsem uz opravu.. mozna jeste nedosla ad ty kameny do praku.. jak se neobjevuji? jako vubec, nebo se objevi v peci, misto u osoby? btw prodat by meli jit v cechu. Ale stejne sem je tam dal jen, aby se to lepe trenovalo (aby se jednoduseji postupovalo )
Re: chyba keramiky
Posted: 01:44 23. Nov 2008
by human_wreck
Neobjevují se vůbec, ale jak říkáš - jsou stejně dobré jen na trénování ...
Re: chyba keramiky
Posted: 10:23 23. Nov 2008
by nomis_b
jo, tak to znamená, že nejsou v paletě. Doplním.