Page 1 of 1
Pravidla na webu
Posted: 20:22 23. Aug 2008
by George
Nejsem tu dlouho na to abych mohl poznat jestli je to záměr, nebo ne, ale na webu v pravidlech stojí zákaz zakládání subras, že neexistuje podtemno a že pokud si chceme smazat postavy, tak máme napsat na fórum (ikdyž to jde ze stránek).
Pokud už to tu bylo, tak se omlouvám

.
Re: Pravidla na webu
Posted: 20:30 23. Aug 2008
by kucik
Se strankami je to tak, ze se momentalne kompletne predelavaji a informace na nich jsou strasne zastarale.
Pro smazani postav psat na forum. Mazani z webu je z bezpecnostnich duvodu zrusene.
Re: Pravidla na webu
Posted: 20:34 23. Aug 2008
by igor
Dal sem info na úvod webu, ať se lidi řídí tim co je na fóru.
Kvůli mazání postav psát na fórum, maže Jaara => nemaže se

Re: Pravidla na webu
Posted: 20:36 23. Aug 2008
by George
JJ teď sem si to přečetl, omlouvám se, každopádně zdá se, že je to zastaralý i na fóru (a nebo já porušuju pravidla)

Re: Pravidla na webu
Posted: 20:54 23. Aug 2008
by igor
George wrote:JJ teď sem si to přečetl, omlouvám se, každopádně zdá se, že je to zastaralý i na fóru (a nebo já porušuju pravidla)

se nevomlouvej, sem to tam dal po tom co si sem napsal
