Page 1 of 2

Karathsky turnaj

Posted: 18:57 14. May 2007
by Daanri
*po mestach a osadach Thalie Karathsky trubaci ohlasuju...*

"Na znamost sa dava, ze Karatha bojovy turnaj usporadia. Preto kazdy odvazny muz i zena, nech nevaha a do Karathy prihlasit sa ponahla. Na vitaza velka slava a financna odmena caka."

//turnaj sa uskutocni najblizsi vykend 19.5., v poobednajsich hodinac od 13:00...zaujemci sa mozu zatial nahlasovat tu

Pravidla turnaja:

1. Poplatok za ucast na turnaji je 500zl.
2. Na zaciatku turnaja si kazdy ucastnik vyzrebuje cislo podla ktoreho bude prideleny na suboje. Kazdy suboj sa odohra v 2 kolach. V pripade nerozhodneho vysledku sa odohra 3 kolo, ktore rozhodne.
3. Jedna sa o cisto bojovy turnaj a z toho dovodu su zakazane vsetky kuzla a pouzivanie lektvarov. Tak isto je zakazane liecenie pocas turnaja. Dovolene su len bojove schopnosti postav.
4. Bojovat sa bude turnajovymi zbranami, zbroje zostavaju vlastne.
5. Vitaz obdrzi financnu odmenu v podobe zlatych vyzbieranych na zaciatku turnaja. Takisto ziska putovnu cenu.
//6. poprosim ucastnikov aby sa zdrzali na turnaji akychkolvek OOC hlasok (rusi to dojem z hry, bude sa trestat strhavanim xp), tak isto aby obmedzili kuzla a boosty na postavach. Vdaka.

//dalsie informacie budu doplnene

Re: Karathsky turnaj

Posted: 08:24 17. May 2007
by WKing
Glen Thorin

Vyska: 1m
Sirka: 1m
IQ: 85

Re: Karathsky turnaj

Posted: 10:00 17. May 2007
by Morn
Urcite se tam stavim*zasmeje se Zall*Hodim se do gala a to by bylo abysem se tam nedostal*zasmeje se* :twisted:

Re: Karathsky turnaj

Posted: 10:08 17. May 2007
by Sokar
Krus snad prijit, kdyz vyjit cas...

Posted: 16:34 17. May 2007
by Daanri
//termin turnaja bude pravdepodobne v sobotu...ste skor za poobednajsie hodiny (cca 13:00) alebo vecerne (po restarte o 18:00)?

Posted: 16:45 17. May 2007
by Krata
Gelt Gernyr tam bude

Posted: 17:15 17. May 2007
by Michal
Poobednajšie hodiny můžu asi do 4:20, takže můžu pomoct s přípravou a večerne hodiny až asi od 7. Náš učitel nás zve totiž od 5 do divadla. Hraje tam trpaslíka v Angličtině a překládá do znakový řeči. Tak abyste si nemysleli, že tam nemůžu bejt celou dobu třeba kvůli nějakýmu soudku piva :D

Posted: 17:26 17. May 2007
by Morn
Mohu kdykoliv v sobotu prispusobim se.

Posted: 20:23 17. May 2007
by Michal
No tak nežinýrujte se a hlaste se, my vás neukousneme :wink:

Připraveni jsou schopní ranhojiči a kněží, kteří se po boji postarají o každého zraněného. Každý účastník minulých turnajů odcházel po svých se všema končetinama a jen s pár jizvama, se ktrerýma se může vytahovat v důchodu :D

Vítáme i návštěvníky z řad šlechticů, obchodníků, mágů, ale i dobrodruhů nebo jen prostých občanů a cestujících po království, kteří se nezúčastní přímo zápasů.

Posted: 21:14 17. May 2007
by WAschik
já se omluvuju, máme sraz z linei a pořád se blíží taková ošklivá věc maturita :)))

Posted: 22:33 17. May 2007
by igor
WAschik wrote:já se omluvuju, máme sraz z linei a pořád se blíží taková ošklivá věc maturita :)))
Stejně zes ještě učit nezačal :-P A teď už to nemá ani cenu :-D

Posted: 22:42 17. May 2007
by WAschik
igor wrote:Stejně zes ještě učit nezačal :-P A teď už to nemá ani cenu :-D
nááááhodou vím víc jak Šerif :D a do čtvrtka mám času dost :D

Posted: 22:59 17. May 2007
by Kiri
daniel vytahne svuj mec a zacne ho lestit* hmm co brachu, ukazem ze nejsme jen tak nejaky prskavky? *zahledi se do ohne s ironickym usmevem, krapet nafoukane* :lol:

Posted: 00:25 18. May 2007
by jitka
Jestli to bude v sobotu vecer tak Laura urcite prijde fandit udatnym hrdinum :) :) :)

Posted: 19:45 18. May 2007
by Daanri
//edit presny termin turnaja