Page 1 of 1

olympiada

Posted: 10:34 24. Aug 2008
by Aznar
sem si rikal, ze kiri posledni dobou nejak malo hraje a az kdyz sem ho videl v televizi, tak mi doslo proc :mrgreen:
ani se nepochlubil, ze zacal hrat hazenou a emigroval na island :mrgreen:

http://tinyurl.com/4otmzd

Re: olympiada

Posted: 11:28 24. Aug 2008
by igor
Doufam, že když si Kiri jezdí po olympiádě, tak má všechny zkoušky hotový :D
Btw.: Jak vzniklo logo olymp. her 2008 http://img239.imageshack.us/my.php?image=beijingxi1.png

Re: olympiada

Posted: 11:30 24. Aug 2008
by Pivo

Re: olympiada

Posted: 11:59 24. Aug 2008
by Pajule
LOL mno to nevim ani já mno bratře! :twisted: :twisted: :twisted:

Re: olympiada

Posted: 15:39 24. Aug 2008
by Shifter
Pivo wrote:Dobrá taky něco přidám.

http://www.rozzlobenimuzi.com/?linkid=14015
Pivas boduje, luxusní video :D