Page 1 of 1

Zraň

Posted: 10:52 26. Aug 2008
by Pivo
Uzdrav, zraň, hromadné uzdravení:
- léčí / zraňuje 10 hp / lvl

Tak jsem si naivně myslel,že NPC mají stejná pravidla kouzel.Dostal jsem kouzlo zraň za 267HP a pak mě čekala nádherná smrt.

Re: Zraň

Posted: 10:58 26. Aug 2008
by Rejty
Od jaky NPC si to dostal?

Re: Zraň

Posted: 11:00 26. Aug 2008
by Pivo
Rejty wrote:Od jaky NPC si to dostal?
Půldrak u sněžných orku imploze byla už jako bonus(měl jsem 1HP zabilo by mě cokoliv)

Re: Zraň

Posted: 11:31 26. Aug 2008
by kucik
Ještě prosimtě kdy se ti to stalo?

Re: Zraň

Posted: 11:37 26. Aug 2008
by Pivo
kucik wrote:Ještě prosimtě kdy se ti to stalo?


Dnes ráno.Byl tu jediny člověk co byl se mnou ve skupině pan Meric.Ten si lehnul asi 5 vteřin přede mnou u vlkodlaků :P

Re: Zraň

Posted: 11:39 26. Aug 2008
by Shifter
Stalo se mu to dneska mezi třetí a čtvrtou ranní. Vím to celkem dobře, protože jsme se oba sešli na sněhu, já si hrál pro změnu s obřím vlkodlakem ;)

Re: Zraň

Posted: 11:50 26. Aug 2008
by kucik
Já jsem z toho nějakej zmatenej. Nenašel jsem o to ani zmínku v logu :-/. To je nějakej bordel.

Re: Zraň

Posted: 11:55 26. Aug 2008
by Pivo
kucik wrote:Já jsem z toho nějakej zmatenej. Nenašel jsem o to ani zmínku v logu :-/. To je nějakej bordel.
Zcela vytočenej jsem bežel pro koně,kterého zabil spaw tak jsem ho šel zabit.Ted mám jeho trofej v inv.

Re: Zraň

Posted: 12:03 26. Aug 2008
by Pivo
Pořadí kouzel puldraka dispel,vylepšené utočiště,kyselinová bouře,zraň,imploze

Re: Zraň

Posted: 12:19 26. Aug 2008
by melvik
v takovych okamzicich se hodi screen, dival sem se do skriptu a na bosse a takovy dmg by dat nemel normalnim harmem.

pocitam ze mas okolo 300 hp . Byl si urcite nezranen v okamziku harmu?

Re: Zraň

Posted: 12:30 26. Aug 2008
by Pivo
melvik wrote:v takovych okamzicich se hodi screen, dival sem se do skriptu a na bosse a takovy dmg by dat nemel normalnim harmem.

pocitam ze mas okolo 300 hp . Byl si urcite nezranen v okamziku harmu?
Copak já chci něco zpět?Já se jen ptám jestli je to kouzlo od něj OK nic víc.

Re: Zraň

Posted: 12:32 26. Aug 2008
by kucik
O to nejde. Spíš dohledat do detailů, co se stalo a kde je chyba.

Re: Zraň

Posted: 12:46 26. Aug 2008
by Pivo
melvik wrote:v takovych okamzicich se hodi screen, dival sem se do skriptu a na bosse a takovy dmg by dat nemel normalnim harmem.

pocitam ze mas okolo 300 hp . Byl si urcite nezranen v okamziku harmu?
Screen jsem zapoměl samozřejmě a ty HP jsem mel s boostem +2 k odolnosti za iounsky kámen.