Page 1 of 2
Stahování a sběr
Posted: 09:23 15. May 2007
by Lord_Berserk
nevim esi je to primo chyba, ale objevil sem u my postavy zvlastnost...

treba procenta u stahovani zacnu nabirat az po 20 stazenym zvireti potom uz to de normalne jako driv trebas po 5 stahnuti...protoze mam docela vysokou uspesnost
u sberu mi to dela to samy...proste ten rozjezd nez dostanu grif je nakej hrozne dlouhej

čim to ???
Posted: 09:35 15. May 2007
by igor
jop, já nasbíra cca 300 surovin a nezlepšil sem se ani o 0,1%... ale dával sem to za vinu tomu jak se to "pokazilo" a napsalo už sbíráš. Ještě sem to znova nezkoušel, zatim.

Posted: 09:36 15. May 2007
by kucik
Zeby tim, ze body dostanes jen za uspesny stahnuti, coz se zezacatku moc nedari?
Add ,,uz sbiras": Tam je problem ze zmizi objekt toho co sbiras (treba ker) a tobe se potom uz nevodmazne casovac. Na jinym serveru se to resilo zpusobem, ze se tyhle timery resetovaly pri prechodu pres loaci.
Posted: 09:50 15. May 2007
by OneHeart
kucik wrote: Na jinym serveru se to resilo zpusobem, ze se tyhle timery resetovaly pri prechodu pres loaci.
to by se hodilo. Teď je jediná pomoc relog.
Posted: 09:56 15. May 2007
by igor
kucik wrote:...
nevim jestli sem nepochopil já nebo ty...

Mam dojem, že myslel to že když úspěšně něco stahne, tak se nezlepší... až po 20ti stažení mu to začne zas přibejvat. Mě to nezačlo přibejvat ani po 300 úspešných nasbírání. No asi to půjdu zkusit do hry jestli to nebyla jen chvilková chyba, třeba po resu už je to ok.
Posted: 10:03 15. May 2007
by OneHeart
@igor: to se mi taky stává, že ti to nevypisuje žádné zlepšování.
Ale proti tomu nepomuže ani relog ani změna lokace. Mě se to vždy spraví až po restartu serveru.
Posted: 10:27 15. May 2007
by kucik
Aha, tak to jsem spatne pochopil. Tohle se mi jeste nestalo.
I po resu
Posted: 15:07 15. May 2007
by Lord_Berserk
no jako me to zaclo delat potom utoku jak nekdo smazal to forum a XP tak... proste i po restartu sber mi trval taky dost dlouho nez sem ho rozpohyboval aspon vo 0.1%

Posted: 19:03 15. May 2007
by jitka
Posted: 19:17 15. May 2007
by igor
jitka wrote:...
Ale neřikej mi že neni divný že ten kdo má 55%, tak mu to přibejvá a ten kdo má 40% mu nepřibyde po 300 nasbírání ani 0,1% když to doteď přibejvalo pomalu každou druhou surovinu

Posted: 22:12 15. May 2007
by pepa48
je to holt o stesti xD
Posted: 22:41 15. May 2007
by jitka
ale ano ono to zezacatku jde dobre ale cim vissi cislo mas tim hur to jde

Posted: 22:55 15. May 2007
by Rejty
Tak co by ses taky naucil novyho, kdyz uz ti to jde jako po masle? Kdyz pises, zes to 300* za sebou uspesne natrhal

Posted: 23:03 15. May 2007
by igor
Pepa48: omg ty buď zticha... zrovna ty!

Rejty: nebylo to za sebou
A vůbec... teďka musim nacraftit něco na maturitu, tam je to taky rozbitý.. % opět moc nepřibejvaj :-/
Posted: 23:07 15. May 2007
by Rejty
Tak se koukej ucit a nespamuj forum
