Page 1 of 1
Neviditelnost
Posted: 14:40 26. Aug 2008
by Brantenen
Už mě to nebaví. Včera jsem zemřel kvůli debilitě vyvolané potvory a dnes mě zabijí ohniví brouci, kteří na mě útočí ač jsem neviditelný.
Re: Neviditelnost
Posted: 14:43 26. Aug 2008
by nomis_b
no ohledne ohnivyhc brouku nevim, ale treba sliz, jenz je potvora, ktera nema oci nezna neco jako neviditelnost. K vyhledani nepritele pouziva jine smysly, nez sou oci.
V pripade brouku se mi to zda divne, ale je taky mozne, ze by si sel blizko kolem nich a oni si dobre hodili na spot, ci listen ?
Kazdopadne v neviditelnosti se pohybuji dost casto a nemel sem s tim zadny problem..
Re: Neviditelnost
Posted: 14:45 26. Aug 2008
by Brantenen
Běžel jsem dostatečně daleko od nich.
Re: Neviditelnost
Posted: 14:48 26. Aug 2008
by Awadar
1) kouzla – myslím: zruš neviditelnost, odhal neviditelné, pravdivé vidění(možná dispel)
2) dovednosti – naslouchání a všímavost
Ale nevím jak jsou nastavení ohniví brouci.
Re: Neviditelnost
Posted: 16:19 26. Aug 2008
by Morendred
Awadar wrote:1) kouzla – myslím: zruš neviditelnost, odhal neviditelné, pravdivé vidění(možná dispel)
2) dovednosti – naslouchání a všímavost
Ale nevím jak jsou nastavení ohniví brouci.
Ani jedno z toho brouci nemaji.
Jak na tebe utocili? Kouzlem na dalku nebo normalne na blizko?