Page 1 of 1
opět bandité u Karathy
Posted: 09:21 28. Aug 2008
by DenGrasse
Vracím se k svému oblíbenému tématu. Nevím, jaký přesně mají bandité spawn skript, ale přijde mi, že se tam generují každou noc, což mi nepřijde moc reálné. Kdyby tomu tak bylo, dříve nebo později proti nim organizovaně zakročí ozbrojená moc. Nešlo by ten spawn upravit, aby se zjevovali pouze někdy (třeba 1x za 3-4 dny)? Přišlo by mi to reálnější...
Re: opět bandité u Karathy
Posted: 09:41 28. Aug 2008
by Krata
Mě se zdá že to moc řešíte

.. to že se 3x vybije vlčí jeskyně a pořád tam jsou vlci nic, to že pokaždý když jde někdo přes hory zabije obry a oni tam vždycky jsou znova nic, to že někdo pokaždý vybije celej skřetí tábor i s velitelem a oni tam jsou za chvíli znova nic.. k tomu obsadili cestu a taky s tim nikdo nic nedělá, ale bandity u Karathy řešíte pořád

Re: opět bandité u Karathy
Posted: 09:52 28. Aug 2008
by DenGrasse
jasně že to je taky trochu mimo, ale děje se to mimo "obydlené" lokace, mimo odhled. co se děje v kopcích, nikoho v karathě moc nezajímá. ale neustálé houfování se velké skupiny banditů hned za hlavním městem, na spojnici s Ivory (a zbytkem říše), nejdůležitější cestě království, je něco jiného - neřeším to v systémové rovině, ale v rovině RP, logické, dějové či jak to nazvat.
Re: opět bandité u Karathy
Posted: 19:50 29. Aug 2008
by Neithan1
DenGrasse wrote:jasně že to je taky trochu mimo, ale děje se to mimo "obydlené" lokace, mimo odhled. co se děje v kopcích, nikoho v karathě moc nezajímá. ale neustálé houfování se velké skupiny banditů hned za hlavním městem, na spojnici s Ivory (a zbytkem říše), nejdůležitější cestě království, je něco jiného - neřeším to v systémové rovině, ale v rovině RP, logické, dějové či jak to nazvat.
Mozno su tam furt preto aby sa knim dostali aj iny hraci, lebo ak by tam boli raz za tri dni tak niektori hraci by sa knim ani nedostali lebo ostatny supernabuseny ultrahustici by ich tu 3. noc vzdy vyvrazdili a to by bolo onicom.

Kazdy by mal mat sancu dostat svoj kus banditu !
Re: opět bandité u Karathy
Posted: 01:11 31. Aug 2008
by DenGrasse
Neithan1 wrote:...
když poprosíš, DM ti jistě udělají výjimkua tvoje postav tam bude mít bandity pokaždé

Re: opět bandité u Karathy
Posted: 13:08 31. Aug 2008
by monstera
DenGrasse wrote:Neithan1 wrote:...
když poprosíš, DM ti jistě udělají výjimkua tvoje postav tam bude mít bandity pokaždé

Jsem pro, aby tam byli i ve dne.....
Re: opět bandité u Karathy
Posted: 14:34 31. Aug 2008
by DenGrasse
škoda že se to zvrhlo do hloupých vtipů.
kdyby se to mělo vztáhnout k RP realitě světa, proběhlo by to tak, že první postava, která by bandity zahlédla by reportovala strážnému u farem a ten by poslal pro posily které by s bandity rychle zametly.
to je podstata námitky, jsou na místě, kde to odporuje pravděpodobnosti světa. o tom, že se tam vyskytují opakovaně, ani nehovoře.
to monstera: když požádáš, DM ti jistě nastaví spawn point k tobě domů, abys se nemusel harcovat po cestě.
Re: opět bandité u Karathy
Posted: 20:05 31. Aug 2008
by monstera
DenGrasse wrote:
to monstera: když požádáš, DM ti jistě nastaví spawn point k tobě domů, abys se nemusel harcovat po cestě.
NO, já se vždycky na farmách u rybníka nabostuju, zavolám pomocníka z jiné sféry, a víš, jaký je to zklamání, když si pak nemám do čeho bouchnout?
Re: opět bandité u Karathy
Posted: 21:46 31. Aug 2008
by Krata
Tak to neznám

Já spíš vždycky doufal že je někdo přede mnou vybil aby tam nečíhali na mě

Re: opět bandité u Karathy
Posted: 22:07 31. Aug 2008
by DenGrasse
vše co bylo v tomto topicu zatím napsáno, mne utvrzuje o tom, že prvotní idea o nevhodnosti banditů byla zcela správná...