Zadní bránu u radnice.
Posted: 10:20 30. Aug 2008
V Ivrilu (bo jak se to město jmenuje) je radnice, která vzadu má bránu a takovou zahrádku. Brána je sice zamčená, ale lze ji projít - neblokuje.
Myslíš Ivory??Croden wrote:V Ivrilu (bo jak se to město jmenuje) je radnice, která vzadu má bránu a takovou zahrádku. Brána je sice zamčená, ale lze ji projít - neblokuje.