Page 1 of 1

Zadní bránu u radnice.

Posted: 10:20 30. Aug 2008
by Croden
V Ivrilu (bo jak se to město jmenuje) je radnice, která vzadu má bránu a takovou zahrádku. Brána je sice zamčená, ale lze ji projít - neblokuje.

Re: Zadní bránu u radnice.

Posted: 12:51 30. Aug 2008
by George
Croden wrote:V Ivrilu (bo jak se to město jmenuje) je radnice, která vzadu má bránu a takovou zahrádku. Brána je sice zamčená, ale lze ji projít - neblokuje.
Myslíš Ivory?? :shock:

Re: Zadní bránu u radnice.

Posted: 12:57 30. Aug 2008
by Rejty
Tak o Ivrilu jsem jeste neslysel. :mrgreen:

Re: Zadní bránu u radnice.

Posted: 14:02 30. Aug 2008
by Croden
tak teda Ivory =P

Re: Zadní bránu u radnice.

Posted: 14:37 30. Aug 2008
by Rejty
Ale Ivril zni dobre, treba to nekde pouzijeme. :mrgreen: