Page 1 of 1

Pada mi to

Posted: 20:16 30. Aug 2008
by Salyr
prosimvas pri nacitani lokace mi to pada a nevim cim by to mohlo byt poradi nekdo ?

dik

Re: Pada mi to

Posted: 20:28 31. Aug 2008
by Enesek
A padá ti to když se ti načítá první lokace nebo po chvilce hraní když vejdeš do jiný lokace...