Page 1 of 2

Instalace NWN

Posted: 17:49 01. Sep 2008
by Jeanes
Nainstaloval jsem si všechny věci na Thalii, ale nepřipojil jsem se protože už někdo používal stajný klíč. Tak jsem hru přeinstaloval, a dal keye z generátoru. No ale teďka pokaždé když pustím NWN tak mi to napíš hlášku
"enter your original NWN CD KEY"
Myslím, že ty klíče jsou uloženy nekde ve windows v registru, nevíte jak se k nim dostanu? Nemáte někdo zkušenost? Nechci předělávat windows :(
Jednou jsem se přez tu hlášku dostal, ale pak mě to zase nepustilo do multiplayeru, protože jsem měl špatný klíč.

Soubor nwncdkey jsem taky zkoušel přepisovat

Re: Instalace NWN

Posted: 18:10 01. Sep 2008
by nomis_b
1. generator = nelegalni hra tzn Thalie by nemela toto podporovat.

Pokud mas originalni hru a nemuzes se pripojit, da se kontaktovat s Igorem, kterej muze tomu druhemu accontu (kterej tim padem bude nelegalne vyuzivat generator) zakazat pristup.

P.S: jediny, soubor kde se uklada CD key je nwnckey.ini s Windows to nema nic spolecneho. Tam se daji prepisovat kolikrat chces a nema to vubec vliv, na instalaci. tzn, kdyz je tam prepises = jako by si pri instalaci zadal klice z nwncdkey.ini :wink:

Re: Instalace NWN

Posted: 18:15 01. Sep 2008
by kucik
Musíš se zaregistrovat na webu http://thalie.pilsfree.cz/index.php?page=registrace , kam musíš vyplnit kód spočtený z klíčů. Teprve potom tě to pustí do hry a hlavně to zabrání případům, že má někdo stejný klíč. Utilitu na spočtení kódu najdeš po přihlášení http://thalie.pilsfree.cz/index.php?page=login .

Klíče najdeš v adresáři kde máš nainstalované nwn -> nwncdkey.ini.

Pokud máš originální hru a jsi pod svými klíči registrovanej na bioware, není problém zjistit, kdo používá tvoje klíče.

Re: Instalace NWN

Posted: 18:36 01. Sep 2008
by Jeanes
Ee, orginalku nemam a zaregistrovanej na thalii jsem, hrál jsem tu půl roku. Problem je jenom v těch klíčích někde v registru je uložené info o NWN. Stačí to jenom smazat a napsat nové klíče a pofrčí to, kdysi jsem na tenhle problém narazil. Jenže teďka nemůžu na netu najít tu cestu... Nebo budu muset smazat windle a do toho se mi nechce

Re: Instalace NWN

Posted: 18:38 01. Sep 2008
by kucik
O příspěvek vejš ti dvakrát píšem, kde ty klíče najdeš: NWN\nwncdkey.ini

Na webu musíš ty klíče vyplnit znovu. Ten systém se měnil.

Re: Instalace NWN

Posted: 06:02 02. Sep 2008
by Jeanes
Sorac, já zapoměl napsat o tom NWN\nwncdkey.ini
I když si odtamaď vezmu ty klíče a pak je vyplňuju ve hře, tak mi to pořád píše že jsou špatné. Zkoušel jsem je v tom NWN\nwncdkey.ini změnit, ale pořád to samé. Hra po mě chce pořád klíč, podle mě chce ten který jsem zadal při úplně první instalaci NWN. Je to někde v tech windows

Re: Instalace NWN

Posted: 09:25 02. Sep 2008
by kucik
V NWN\nwncdkey.ini jsou klíče, který jsi tam zadal. Pokud ti hra píše, že jsou špatné, tak máš nějakej mizernej generátor, nebo máš pomíchaný klíče originálních NWN, SoU a HotU.

Re: Instalace NWN

Posted: 10:32 02. Sep 2008
by photter
kdy přesně ti to hází tu hlášku ?

Re: Instalace NWN

Posted: 11:09 02. Sep 2008
by Jeanes
Vzdycky kdyz pustím hru, tak mi tam místo herního menu vyskočí "enter your original NWN CD KEY" a pod tím kolonky na zadání klíče. Nikam dál se nedostanu, už jsem to asi 4x přeinsalovával a furt na to nemůžu přijít

V tom NWN\nwncdkey.ini jsou přesně ty klíče, které jsem zadával při instalaci, je divný, že při instalaci fungují a pak když chci pustit hru tak je to odmítá. Přehážené je mít nemůžu, to jsem kontroloval. Zkusím ještě sehnat jiné generátory, ale moc tomu nevěřím, bo kámošovi fungují

Re: Instalace NWN

Posted: 11:31 02. Sep 2008
by nomis_b
Urcite neni treba tolikrat preinstalovavat.. kdyz mas problem s CD klicema, vzdy to vyresi nwncdkey.ini

Re: Instalace NWN

Posted: 11:37 02. Sep 2008
by photter
eště přesněji...na co klikneš a co se stane...úplně po lopatě, když problém definuješ, je z poloviny vyřešenej

Re: Instalace NWN

Posted: 11:44 02. Sep 2008
by kucik
Je dost divný, že ti to klíče vezme při instalaci a potom je to odmítne. Pokud je to opravdu tak, zkus sem strčit ten soubor nwncdkey.ini Někdo ti ho spraví a mělo by to fungovat.

Ujisti se ještě, jestli náhodou nemáš nainstalovaný nwn dvakrát na různejch místech. To by taky dělalo to samý.

Re: Instalace NWN

Posted: 11:45 02. Sep 2008
by Aznar
zkus ty klice nwncdkey.ini ruzne prohodit, zas tolik kombinaci to neni :wink:
nektery generatory davaji sice fungujici klice, ale pro jiny datadisky, tak muze byt problem v poradi, v souboru byva jiny nez jak je zadavas ve hre

Re: Instalace NWN

Posted: 12:18 02. Sep 2008
by Within
Jako reseni problemu s hlaskou o spatnem klici pri logu na multiplayer bych doporucila postup z nasledujiciho textu...

Windowsáci:V libovolném textovém editoru otevřete soubor [win]\system32\drivers\ect\hosts. [win] zastupuje adresář, kde máte nainstalovány Windows (pravděpodobně C:\winnt, C:\winxp, C:\win, C:\windows nebo něco podobného). Zpětná lomítka oddělují adresáře; za posledním lomítkem najdete název hledaného souboru - hosts. Až jej budete mít otevřený v textovém editoru, přidejte na jeho konec nový řádek a do něj napište:
127.0.0.2 nwmaster.bioware.com
Takto upravený soubor uložte a je hotovo.

Linuxáci:V libovolném textovém editoru otevřete soubor /etc/hosts. Na jeho konec přidejte nový řádek a do něj napište:
127.0.0.1 nwmaster.bioware.com
Takto upravený soubor uložte a je hotovo.

Vyresi problem s pripojenim na servr bioware ..pokud ale nekdo pouziva stejny klic na Thalii ,tak to uz to nevyresi.

-Neni z moji hlavy...prevzato z jineho herniho servru. :-)

Re: Instalace NWN

Posted: 12:22 02. Sep 2008
by photter
jo, pěkný, děkuju za zvopakování ale jestli správně rozumím tomu, co Jeanes píše, tak nemá problém ani s multiplajrem, ani s thálií ale nepustí NWN vůbec, ani singla, ani hovno
takže zpět k věci, Jeanesi, napiš přesně postup jak spouštíš, na co klikáš a co se po kliku objeví, na něco už přijdem