Page 1 of 7

Poprázdninový sraz - Praha

Posted: 12:16 02. Sep 2008
by Shifter
Sraz se koná tuto sobotu (27. září) v Kučíkově knajpě
Je zamluveno 15 míst, při větší účasti se určitě nějak poskládáme, menší doufám nebude, jelikož se platila záloha. nechtěl jsem riskovat nedostatek míst, knajpa je fakt skvělá a bejvá dost našlapaná.
Nejpozději by jsme měli dorazit v 18h, já jsem do 14h ve škole, takže to dřiv než v 16h nestíhám. Dorazím podle domluvy s Pivasem. Pokud chce někdo číslo na můj foun, písněte PM.

Hospa je na škroupově náměstí

Metrem "A" se dostaňte na Jiřího z poděbrad, dále dle pergamenu....

Image

Re: Poprázdninový sraz - Praha

Posted: 12:26 02. Sep 2008
by nomis_b
huh zajem by byl, ale s prespanim by to bylo asi trosku tusim spatne.. ranim vlakem se mi nechce, a hostely v praze stoji asi tak 3x vice nez v plzni :( ale jinka je to jedinej problem. do Brna je celkem solidni spojeni, takze kdyz by se udelala nejaka parta, ktera me vzbudi, az mi to pojede, tak proc ne.

Re: Poprázdninový sraz - Praha

Posted: 12:32 02. Sep 2008
by Krata
Já bych možná taky jel, jen otázka kde přespat či v kolik zpátky

Re: Poprázdninový sraz - Praha

Posted: 12:41 02. Sep 2008
by kucik
Já proti chlastání nic nemám.

Re: Poprázdninový sraz - Praha

Posted: 13:32 02. Sep 2008
by Jonny
Stačí říct... :wink: Kdyžtak se dá v Praze kalit až do rána a pak spát ve vlaku, vyzkoušeno :D

Re: Poprázdninový sraz - Praha

Posted: 13:41 02. Sep 2008
by Theogil I
Grrr jede to o půl jedné nebo až v pět ráno, to je prekerka .... neznáte kluci Pražský nějaký levný ubytování v Praze ... něco jako "Hotel Plzeň" to je vyhovující jak po finanční tak hygienické stránce. :D

Re: Poprázdninový sraz - Praha

Posted: 13:47 02. Sep 2008
by kucik
Bych to viděl spíš na ubytování v nonstopáči.

Re: Poprázdninový sraz - Praha

Posted: 13:54 02. Sep 2008
by Shifter
Pobyt v nonstopu vyjde asi levněji ;) Zkusím něco najít, možná by u mě mohli přespat dva lidi, ale spíš s tím nepočítejte. Nesměla by bejt doma mladá, takže buď kalba do rána a přijít až odejde do práce, nebo by musela jet k mámě, tak nebo tak by se spalo na manželské posteli :D

Re: Poprázdninový sraz - Praha

Posted: 14:03 02. Sep 2008
by Žorž
Uvidíme, jak půjde zajistit, ale určitě bych něco menšího bral. A dopravou problém v mém případě nebude, tramvajenku mám. :D

Sám jsem chtěl lokální pražský srázek naplánovat, ale to víte, jak je to s mou akceschopností...;) Určitě skvělej nápad, setkání nikdy není dost, i když nemusejí být zrovna hromová....nazval bych to takovou...pražskou, předplzeňskou přípravkou na další velký sjezd v Plzni.

Re: Poprázdninový sraz - Praha

Posted: 14:54 02. Sep 2008
by Theogil I
Žorž wrote:Uvidíme, jak půjde zajistit, ale určitě bych něco menšího bral. A dopravou problém v mém případě nebude, tramvajenku mám. :D

Sám jsem chtěl lokální pražský srázek naplánovat, ale to víte, jak je to s mou akceschopností...;) Určitě skvělej nápad, setkání nikdy není dost, i když nemusejí být zrovna hromová....nazval bych to takovou...pražskou, předplzeňskou přípravkou na další velký sjezd v Plzni.
Što éto takoja "tramvajenka" .... nemyslíš ty šalinkartu? :D
A s tou Pražsko - Plzeňskou přípravkou to myslíš tak, že kluci Kolíňáci a my z Velkomoravské metropole tam nesmíme jó. Cssss *zasyčí a mlaskne* :D

Ale teď vážně ... táhnout to do 5 do rána je nanic, člověk je pak druhý den rozsekaný na cáry a o půl jedné mi to přijde zase brzo. Takovej bráchy by to asi nevydržel sedět do 5 v hospodě, zkusím prošmejdit net a zjistit, jestli se něco nedá v Praze schrastit. Jen mi pánové poraďte po kterých čtvrtích se dívat, lépe řečeno, kde by jste si chtěli sednou ... nějaký dobrý podnik, který nám chcete ukázat .... a já se vrhnu do víru vyhledávání.
T.

Re: Poprázdninový sraz - Praha

Posted: 16:27 02. Sep 2008
by igor
No, začnu teda regenerovat játra... 5:00 asi neni problém, minule sme jeli s Photterem v 6:30 :D

Re: Poprázdninový sraz - Praha

Posted: 16:40 02. Sep 2008
by Aznar
igor wrote:No, začnu teda regenerovat játra... 5:00 asi neni problém, minule sme jeli s Photterem v 6:30 :D
chtel si rict vezli jsme phottera :mrgreen:

jinak sraz zatim nevim, pred statnicema urcite ne, kdyby byl az po nich, tak mozna

Re: Poprázdninový sraz - Praha

Posted: 16:50 02. Sep 2008
by Shifter
2Theo: Na knajpě se teprv domluvíme, poradím se s Pivasem.Zatím je to předběžné, jestli by byl zájem.

No jak je vidět, zájem by byl, takže každej pomalu začněte přemejšlet nad možným datem konání, pokud možno volte víc termínů. Já musim ještě čekat kdy budu mít školu, ale vypadá to na soboty, takže pátky asi nebudou nejvhodnější.

Re: Poprázdninový sraz - Praha

Posted: 17:13 02. Sep 2008
by Phantorris
Hmm...myslim, že by to nemusel bejt špatnej nápad a vydržet do rána by se myslim taky dalo, když bude dobrá zábava. Otázka je spíš jestli bude čas a prachy.
A co se týče nocování, tak si myslim, že by se pro pár plzeňáku dalo domluvit nějaký to místečku u Brejchuse doma.

Re: Poprázdninový sraz - Praha

Posted: 17:21 02. Sep 2008
by Rejty
Ja preferuju Plzen. :wink: