Page 1 of 1

kousající kotel :-)

Posted: 12:23 04. Sep 2008
by DenGrasse
Během provozování alchymie mne pokousal kotel. Nestálo to za řeč, jen 3 (oheň), ale překvapilo mne to. myslel jsem, že jsem zapomněl něco dát do kotle nebo něco přidal navíc (byl to asi třicátý pokus v řadě), ale ne, lektvar byl vyroben a na konci jsem se dopočítal stejného množství lektvarů jako jsem měl na začátku katalyzátorů (beru je po desítkách, takže se to dobře pamatuje). Asi mně nesnáší :-)
Jo, byl to kotel v Ivory.

Re: kousající kotel :-)

Posted: 14:38 04. Sep 2008
by Krata
Taky po těch věcech co se tam vařej se nesmíte divit že lehce zmutuje :)