Page 1 of 1
Životopis
Posted: 20:36 05. Sep 2008
by Jeanes
Ahoj, je tu nějaké zvědavé hodné DM, co by se mi ještě dneska podívalo na životopis?
Re: Životopis
Posted: 21:28 05. Sep 2008
by Žorž
Chvilku tu ještě budu, tak mi jej můžeš poslat po osobní zprávě, chceš-li.
Pokud si tento příspěvek přečteš až později, stejně mi ji pošli...a někdy to proberem.