Page 1 of 1
Mazání postav
Posted: 22:55 05. Sep 2008
by Jeanes
Prosím poradte mi někdo jak smažu postavu, na webu mi to nejde

Re: Mazání postav
Posted: 23:46 05. Sep 2008
by kucik
Nesmažeš.

Založ novou, s jinym jmenem.
Re: Mazání postav
Posted: 07:51 06. Sep 2008
by Jeanes
O božě

půl hodiny potom co jsem napsal takovej brutální životopis
Re: Mazání postav
Posted: 08:01 06. Sep 2008
by Aznar
a v zivotopisu bude vadit, kdyz zmenis ve jmenu jedno pismenko?
Re: Mazání postav
Posted: 20:17 25. Nov 2008
by Dron
Také mám zájem o smazání postavy, jelikož při její tvorbě mi před nákupem v podzemí vypadlo spojení a dostala jakýsi standartní vybavení + 50zl.
Navíc je možná bug to, že pokud se vytvoří nová postava se stejným jménem dostane opět peníze na 50zl a vybavení. Možná je to ale tou mojí špatnou postavou

Re: Mazání postav
Posted: 20:18 25. Nov 2008
by Rejty
Postavy se nemazou!
Zaloz jinou s jinym jmenem.
Re: Mazání postav
Posted: 20:20 25. Nov 2008
by jaara
1) píše se standarDní!
2) postavy se NEMAŽOU!
3) takové problémy vyřeš s DM
Re: Mazání postav
Posted: 20:26 25. Nov 2008
by Dron
Dobře omlouvám se, nebylo mi jen jasné, jestli taková postava na serveru nebude vadit nebo tak něco.
Jako uplný nováček se tu ještě moc neorientuji, na koho a jak se obrátit.
Re: Mazání postav
Posted: 20:30 25. Nov 2008
by kucik
Nic se nedeje. Nezakladej postavu se stejnym jmenem, dela to bordel. Idealne zaloz novou postavu s mirne odlisnym jmenem, nebo se ti na to nejakej DM mrkne.
Re: Mazání postav
Posted: 20:33 25. Nov 2008
by Dron
kucik wrote:Nic se nedeje. Nezakladej postavu se stejnym jmenem, dela to bordel. Idealne zaloz novou postavu s mirne odlisnym jmenem, nebo se ti na to nejakej DM mrkne.
Dík, nebude potřeba, založím novou.
Re: Mazání postav
Posted: 21:23 25. Nov 2008
by Žorž
Co se týče změny jména, obvykle by měla stačit třeba jen jedna mezera navíc, aby to novou figurku pustilo do hry.
Postavy bylo možno kdysi mazat přes stránky, ale z technických důvodů to dnes nelze, nebylo to extra bezpečné.
V případě problémů s postavou (bugů a dalších systémových chyb), která již má něco za sebou, se obracejte nejlépe na DM...po vytvoření nové vám vše dosavaď nabyté z té staré vezme a navrátí na novou, již funkční.