Page 1 of 1

Kosa

Posted: 16:33 08. Sep 2008
by Jeanes
Prosím objasněte mi někdo jak se zvedalo dmg u zbraní. Moje kosa má pořád 2k4 a měla by mít 3k4. U hrdiny mám napsané dmg 2-8 + 4, ae mělo by tam být 3-12+4. Měl bych být schopný dát šlehu za 19Hp, žejo? Když sekám ty nejlehčí potvůrky, tak bych jim ty "veliké" rány měl dávat, ale ono pořád nic :( není to bug?

Re: Kosa

Posted: 16:37 08. Sep 2008
by igor
To netušim, ale nevim jak z 3-12 + 4 vykouzlíš dmg 19

Re: Kosa

Posted: 16:43 08. Sep 2008
by nomis_b
btw mas kosu +1 a vyse?? o +0 kos se to zraneni jeste nezveda :wink:

Re: Kosa

Posted: 16:52 08. Sep 2008
by Jeanes
igor wrote:To netušim, ale nevim jak z 3-12 + 4 vykouzlíš dmg 19
eh, tak to já taky nevím :D matika je moje silná stránka :D, myslel jsem 16dmg a ne 19! :)

Jinak jsem to nšel tady
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... =100&t=865

njn, mám nějakou rezatou kosu, ta asi nebude +1 :wink: takže bych si měl koupit co nejdřív aspoň tu kosu +1, se to dost vyplatí :)
Dikys :)

Re: Kosa

Posted: 17:15 08. Sep 2008
by kucik
Teď je to vylepšení jen u kos +1 a výše. Zrovna přepracovávám haky, takže to nejspíš změníme, aby vše mělo odpovídající dmg už v základu.

Re: Kosa

Posted: 19:28 08. Sep 2008
by Rejty
Obycejny kose se to zraneni nezveda, protoze by byla hrozne draha.

Re: Kosa

Posted: 10:00 09. Sep 2008
by DenGrasse
kuciku, až budeš upravovat ten hak, zruš rovnou u zbraňovejch efektů ceny (nastavit na 0). nejdou tim zlikvidovat všechny (skupinový efekty maj ty ceny někde jinde, nepodařilo se mi najít kde), ale odpadne většina problémů s cenou za efekty u zbraní.

btw: Rejty, když už se v těch zbraních bude vrtat, nechceš to předělat pořádně od základu? Mám docela dobře vymyšlený zbraně i s váhama atd. klidně to celý udělam, vyrobim atd.

PRYČ S BRONZOVÝMI KORDY !!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Re: Kosa

Posted: 11:09 09. Sep 2008
by Rejty
Na novy palete dela Daanri. Bronzovy zbrane tam nebudou vubec. :mrgreen: Tak se mu kdyztak ozvi.

Re: Kosa

Posted: 11:21 09. Sep 2008
by DenGrasse
Rejty wrote:Na novy palete dela Daanri. Bronzovy zbrane tam nebudou vubec. :mrgreen: Tak se mu kdyztak ozvi.
.. rajská hudba pro můj sluch :mrgreen: no kdyby bylo třeba pomoct, jsem k dispozici.

EDIT: když už je to tak na dobrý cestě, možná něco udělat s vrbovými luky a přejít na standardní jasan a tis... a s vrbovými kušemi, pač u těch je úplně jedno z jakýho sou dřeva :lol:

Re: Kosa

Posted: 11:32 09. Sep 2008
by Rejty
Jo, s tim muzes taky pomoct. Mas jeste stesti, ze sem jeste nerozmistil novy suroviny na craft. :mrgreen:

Re: Kosa

Posted: 12:25 09. Sep 2008
by DenGrasse
ok, napsal jsem Daanrimu, ale neutšim, jak je s tim daleko a jaký má zámysly... tak uvidíme.

a ořechový dřevo je skvělý na nábytek :mrgreen: