Page 1 of 1

Obilí v Doubkově

Posted: 06:17 09. Sep 2008
by Jeanes
Jsou tam tři kytky obilí vedle tří kytek česneku.
Tak to obilí nejde sklidit, píše mi to "sklizen se daří" dostávám za to %, ale do inventáře se mi žádné obilí nedostane

Re: Obilí v Doubkově

Posted: 08:55 09. Sep 2008
by kucik
Obili asi uz neni v palete. Bude az za cas, az se dodela i zemedelstvi.