Obilí v Doubkově
Posted: 06:17 09. Sep 2008
Jsou tam tři kytky obilí vedle tří kytek česneku.
Tak to obilí nejde sklidit, píše mi to "sklizen se daří" dostávám za to %, ale do inventáře se mi žádné obilí nedostane
Tak to obilí nejde sklidit, píše mi to "sklizen se daří" dostávám za to %, ale do inventáře se mi žádné obilí nedostane