Page 1 of 1
herbáře
Posted: 10:36 09. Sep 2008
by DenGrasse
Vím, že se ptám už asi podesátý... ale budou někdy ty herbáře daný do hry? už se řeklo mockrát že jo a zatím nikde nic.. nebo někde jsou a já je jenom nenašel?
jinak, mně je to fuk, ale jsou tu noví hráči a možná by se jim hodily... a když už sou napsaný...
Re: herbáře
Posted: 10:43 09. Sep 2008
by kucik
Rejty?

...nebo kdokoliv. Měli by bejt v paletě mezi knihama.
Re: herbáře
Posted: 11:07 09. Sep 2008
by Rejty
Ja furt cekam na novou paletu, nechci ty obchody delat nekolikrat... Proto do nich ted nezasahuju vubec.
Re: herbáře
Posted: 11:19 09. Sep 2008
by DenGrasse
...mhm. to se nedá asi nic dělat, jen doufat v paletu... leda by je měla u sebe moje postava a šířila je IG

Re: herbáře
Posted: 11:23 09. Sep 2008
by Theogil I
nevím proč, ale nějak se mi do mysli vloudila citace z Cimrmanovi hry Blaník: "tady se pořád čeká, Bílá hora, Lipany, Moravské pole ...."

Re: herbáře
Posted: 22:09 09. Sep 2008
by Skipp
Mňa zaujíma čo všetko bude prezrádzať tento blížiaci sa herbár?
Budú tam snáď kompletné informácie o všetkých rastlinách
To by ma moc nepotešilo,nedávno som sa totiž ,síce opeť, ale teraz naozaj rozhodol že si tie rastliny trochen zmapujem...ehe

Re: herbáře
Posted: 10:08 10. Sep 2008
by DenGrasse
ano, je to šesti dílný svazek, který kompletně popisuje rostliny a ostatní zdroje alchymistických surovin.
nicméně, stále můžeš třeba zmapovat, kde se která nalézá nebo dá potkat/ulovit atd.
EDIT: není to nicméně soupis návodů na výrobu lektvarů, na to si musíš přijít sám.
Re: herbáře
Posted: 16:22 10. Sep 2008
by Skipp
DenGrasse wrote:
není to nicméně soupis návodů na výrobu lektvarů, na to si musíš přijít sám.
Toto som chcel počuť (čítať:)
Re: herbáře
Posted: 17:21 12. Nov 2008
by DenGrasse
bylo mnou ve hře zjištěno, že existujou nový, dodaný ingredience pro alchymii. vzhledem k tomu, že nejsou v herbářích obsaženy, bylo by dobrý aby mi je někdo odpovědnej sendnul a já je mohl do herbářů přidat předtím, než se tyto konečně dostanou do světa...