Svine/frakcie
Posted: 21:39 09. Sep 2008
Moj druid bol dnes už tri krát prekvapený náhlym útokom zveriny.
1.čierny medveď
2.Sviňa
3.Líta sviňa...alebo divočák,to je fuk.
Fuk neni to že oni sa stale javia kludna pretože ich osvietenie je modré...
Dufam ze som to dobre vysvetlil..tak?...co sa ksakru deje???
EDIT: V prípade toho medveda som mal so sebou ovladnuteho liteho medveda,takze je mozne ze sa zbesnili navzajom a potom nahanal aj mna ...kazdopadne-stale svietil namodro
1.čierny medveď
2.Sviňa
3.Líta sviňa...alebo divočák,to je fuk.
Fuk neni to že oni sa stale javia kludna pretože ich osvietenie je modré...
Dufam ze som to dobre vysvetlil..tak?...co sa ksakru deje???
EDIT: V prípade toho medveda som mal so sebou ovladnuteho liteho medveda,takze je mozne ze sa zbesnili navzajom a potom nahanal aj mna ...kazdopadne-stale svietil namodro