Page 1 of 1

Svine/frakcie

Posted: 21:39 09. Sep 2008
by Skipp
Moj druid bol dnes už tri krát prekvapený náhlym útokom zveriny.
1.čierny medveď
2.Sviňa
3.Líta sviňa...alebo divočák,to je fuk.

Fuk neni to že oni sa stale javia kludna pretože ich osvietenie je modré...
Dufam ze som to dobre vysvetlil..tak?...co sa ksakru deje???

EDIT: V prípade toho medveda som mal so sebou ovladnuteho liteho medveda,takze je mozne ze sa zbesnili navzajom a potom nahanal aj mna ...kazdopadne-stale svietil namodro

Re: Svine/frakcie

Posted: 23:44 09. Sep 2008
by nomis_b
mne min. posledni tyden uplne blbnou frakce. jako ze potkavam modre pratelske NPC, ci dve mezi sebou valcici potvory. A jak sem zjistil, prej kdosi na povrchu v hrobce u Ivory taky potkal dve vlacici spektry mezi sebou..

jestli ten patch s tim nejak nezamotal..

Re: Svine/frakcie

Posted: 09:44 10. Sep 2008
by kucik
Tak to musí mít asi nějakej důvod, ne? Nehrabal se v tom někdo?