Page 1 of 1

Poslední Hak

Posted: 14:21 10. Sep 2008
by klodiator
Když kliknu na odkaz pro stažení posledního Haku, napíše mi to , že stránku nelze zobrazit, jestli byste mi mohli poradit.
Dík

Re: Poslední Hak

Posted: 15:27 10. Sep 2008
by kucik
Těžko. Jednak nevim co míníš tim ,,posledním hakem" a druhak jsem teď vozkoušel všechno v downloadu a všechno funguje.

Re: Poslední Hak

Posted: 07:03 11. Sep 2008
by orcbutcher
jestli myslíš hak ma petchi 1.69 tak mě to stáhnout jde... napiš já ti to dyštak stahnu a poslu