Page 1 of 1
Kapuce a xyct
Posted: 01:22 12. Sep 2008
by Skipp
Už to niekto spomínal?
Ide o kapucne ktoré sa dajú nosiť ako helmy ale keď ju postava má na hlave,nieje vidieť tvár.
Mne by sa celkom páčilo keby tú tvár je vidieť ako napriklad u hraničiarov v dornovom utocisti.
Dá sa dosiahnut niečo také?
Re: Kapuce a xyct
Posted: 06:05 12. Sep 2008
by Jeanes
Mě by se to taky líbilo

, ale kdybych šel někam dělat potíže, tak bych si raději vzal tu kapuci ve které mi obličej vidět nepůjde

Re: Kapuce a xyct
Posted: 09:47 12. Sep 2008
by Rejty
Da se toho dosahnout. Vytvorte na to modely a nebude to problem pridat.

Re: Kapuce a xyct
Posted: 09:55 12. Sep 2008
by kucik
Tohle je trochu problém, protože kapuce (model helmy) při nasazení mění model hlavy na model svůj. Je tudíž problém, mít to jako helmu. Asi nejlepší řešní, co jsem viděl, je použití vizuálního efektu kolem hlavy v podobě helmy, ale tam je zase ta potíž, že se takový helmě hodně těžko přidávaj nějaký vlastnosti.
Re: Kapuce a xyct
Posted: 09:57 12. Sep 2008
by DenGrasse
kucik wrote:Tohle je trochu problém, protože kapuce (model helmy) při nasazení mění model hlavy na model svůj. je tudíž problém, mít to jako helmu. Asi nejlepší řešní, co jsem viděl, je použití vizuálního efektu kolem hlavy v podobě helmy, ale tam je zase ta potíž, že se takový helmě hodně těžko přidávaj nějaký vlastnosti.
Nehledě na to, že se musí vyrobit modely pro všechny typy hlav...
Re: Kapuce a xyct
Posted: 11:55 12. Sep 2008
by Pajule
¨já vidsěla někde myslim na vaultu , že postava měla vidět jen kousek tváře a to pusu a bradu myslim jen a vypadalo to fakt pěkně a myslim , že podobně aj na WoWku
Re: Kapuce a xyct
Posted: 12:10 12. Sep 2008
by kucik
Jo, o tom mluvim.