Page 1 of 2

otroci v podtemnu

Posted: 06:44 12. Sep 2008
by Jeanes
Jak to vlastně chodí v podtemnu s otrokama? Myslím s těma strvořeníma, které jsou z povrchu a žijí v zajetí tených elfů. Kdyby někdo chtěl hrát jako otrok za člověka v podtemnu, je to možné?

Re: otroci v podtemnu

Posted: 07:02 12. Sep 2008
by Shifter
Je to možné, černé huby jeden čas neustále na fórum házeli inzeráty.
Ještě ti napíšu PM o jedné z možných, méně křečovitých cest.

Re: otroci v podtemnu

Posted: 12:59 12. Sep 2008
by George
Jeanes wrote:Jak to vlastně chodí v podtemnu s otrokama? Myslím s těma strvořeníma, které jsou z povrchu a žijí v zajetí tených elfů. Kdyby někdo chtěl hrát jako otrok za člověka v podtemnu, je to možné?
Já to zkoušel, je to docela prdel, jenže momentálně je v podtemnu mrtvo takže sem s tím sekl.
:? :)

Re: otroci v podtemnu

Posted: 20:35 12. Sep 2008
by Jeanes
Tak mi dejte vědět jak na to. Jesi podtemno chcípá, tak se chci angažovat, stejně jsem ten špatnej, tak se do toho pustíme, ať se něco děje :)

Re: otroci v podtemnu

Posted: 02:01 13. Sep 2008
by Krata
Jesli chceš do podtemna tak se připrav na jedno

Tvá postava nemá žádný práva
Tvá postava se stane bezcenou oproti drowum.. at maj jakýkoli lvl
Tvá postava bude mučena i bez pádného důvodu
Tvá postava bude vykonávat věci které můžou bejt i pod její úroven
Tvá postava neznámená v podtemnu nic pokovad není drow
Žádná rasa není tak dobrá jak drow, sám drow všim ostatním pohrdá.. pohrdá i slabšim členum vlastní rasy


Opravdu do toho chceš jít? :)

Re: otroci v podtemnu

Posted: 12:37 13. Sep 2008
by George
Jeanes wrote:Tak mi dejte vědět jak na to. Jesi podtemno chcípá, tak se chci angažovat, stejně jsem ten špatnej, tak se do toho pustíme, ať se něco děje :)
Já osobně sem si dal elfa a do podrasy napsal Otrok, udělal sem si to všechno, dal si normální elfskej vzhled (bílá neopálená kůže :) ) ... při připojení vyjede rozhovor, že sem si napsal podrasu špatně, tak dáš drowa, to tě hodí do podtemna, a po každým restartu serveru se tě to bude znova ptát, tak si budeš dávat třeba běžnýho elfa (má postihy, takže nemusí být lehký přežít; strážní tě nechaj; v podtemnu zůstaneš pořát, ikdyž si budeš dávat podrasu elfa, tak by šlo teoreticky hrát i drowa na povrchu hned na začátku, to sem ale nezkoušel.. taky to může být zajímavý :)) )

Re: otroci v podtemnu

Posted: 12:45 13. Sep 2008
by kucik
Ono ti to zaroven rika, aby jsi to nahlasil DM. Tohle je zneuzivani chyby a myslim, ze uz jsme to spolu resili.
Takze pro priste z toho ten rozhovor pro vybrani subrasy vyhodim. :-/

Re: otroci v podtemnu

Posted: 14:24 13. Sep 2008
by Jeanes
Krata wrote:Jesli chceš do podtemna tak se připrav na jedno

Tvá postava nemá žádný práva
Tvá postava se stane bezcenou oproti drowum.. at maj jakýkoli lvl
Tvá postava bude mučena i bez pádného důvodu
Tvá postava bude vykonávat věci které můžou bejt i pod její úroven
Tvá postava neznámená v podtemnu nic pokovad není drow
Žádná rasa není tak dobrá jak drow, sám drow všim ostatním pohrdá.. pohrdá i slabšim členum vlastní rasy


Opravdu do toho chceš jít? :)
Rajská hudba :)
Ještě bych si ale poslechl něco od hráčů, kteří tam dole hrají. Budu se pak ještě moct dostat na povrch? Třeba si skočit do Karathy na nákup?

Re: otroci v podtemnu

Posted: 14:29 13. Sep 2008
by Lord_Berserk
to je na panech esi te vypusti...ale pochybuju ze nakymu poovlu budou verit, aby ho vypousteli hned na nakup :twisted: ...a zalezi natom esi te pri napadani drowu osad a mest nekdo uvidi zapojenyho v boji, to se s nakym nakupem asi budes muset rozloucit :mrgreen:

Re: otroci v podtemnu

Posted: 11:22 14. Sep 2008
by Rejty
George wrote:...
To je vtip?

Re: otroci v podtemnu

Posted: 14:25 14. Sep 2008
by George
Rejty wrote:
George wrote:...
To je vtip?
Hm, ne :)

Re: otroci v podtemnu

Posted: 19:08 14. Sep 2008
by nomis_b
no sou takove nepsane pravidla:

1.) pokud chces byt v podtemnu, tak uz nikdy nemuzes jit na povrch.
2.) opravdu nemas jakekoliv prava

Jde o to, ze dole v podtemnu ses sam ztracenej. kdyz si otrok, kterej nepatri nikomu, muze te kdokoliv zabit na potkani a je to RP. Pokud nikomu nepatris, taky si te muze privlastnit. Tim se ziskava ale i pristup na forum, kde se treba mimojine planuji utoky no povrch a jsou tam pristupy k internim informacim rodiny a pod. takze je to takove osetreni veci.
btw podtemnane uz maji celkem podtemno zmapovane a diky soudruznosti se jenom pristupem na forum da ziskat opravdeu hodne zneuzitelnych informaci.
Bez pristupu na foru a presto byti v rodine to je takove polovicate. To uz radsi aby ten otrok zustal na povrchu.

Ale to se tyka otroctvi staleho. Nejake docasne otroctvi, treba ze te odvleceme dolu a tam te umucime k smrti je samozrejme mozne.. ale jelikoz se jedna o delsi casovy usek, urcite je nutna domluva s hracem. kdyz hrac neni ochoten spolupracovat (treba nechce, nebo nema cas, nebo proste cokoliv, ) tak staci napsat komukoliv tellem, at to zkrati a treba te nechame vysleceneho na ceste pred Ivory, ci jen nejakou ptakovinu.. jde hlavne at se bavi obe strany, a ne jen jedna !!!

P.S: ja treba taky zacinal jako otrok v podtemu, ale bez tech prav sem byl dost mimo deni, tak sem si pak radsi zalozil regulerni podtemnackou postavu ( protoze me to v podtemnu lakalo )

Urcite neni mozne se jen tak stridat podtemno , povrch. docasny stav nekterych momentalnich otroku z podtemna ma sve duvody..

Re: otroci v podtemnu

Posted: 21:14 30. Sep 2008
by Jeanes
Yop, tak jsem se definitivně rozhodl :/
Najde se nějaký tak "hodný" temný elf, který by byl ochoten zotročit Čvachtu?
A hraje ještě někdo za otroka? Ať tam nejsem sam. Kdyby se chtěl někdo taky nechat zotročit a odrovnat svého hrdinu pojdte se mnou :)

Ideální by to bylo provést to víkendu, ať je na to hafec času.

Re: otroci v podtemnu

Posted: 21:18 30. Sep 2008
by Lord_Berserk
obavam se ze si budes este muset chvili pockat az se to dole zas rozjede... nasi panove a paninky se nak nemaj ke hrani takze este s Kazukem chvili pockame a pak to vemem pevne do svejch rukou a podtemno proste bude patrit nam :mrgreen:

Re: otroci v podtemnu

Posted: 10:16 01. Oct 2008
by kucik
Podtemno teď neřeš. Musí se zas dát dohromady větši skupina hráčů, který tam vydržej, jinak se tam unudíte.