Page 1 of 1
odjezdy lodě
Posted: 17:38 12. Sep 2008
by Jeanes
Ten kápo Abhal co vozí lidi z Karaty do kel a hazru, tak na nej si dejte bacha je to desnej podělávač! Prvně mi nakecal, že pojedeme ve dvě a prodal mi listek az na čtvrtou. Já si toho nevsiml a ted tu budu čekat dalsí dve hodiny! Já řikám, pokutu by mu měli dát!
Re: odjezdy lodě
Posted: 07:16 15. Sep 2008
by orcbutcher
jo tahle lod je celá nějaká divná vždy jezdí jinak než má v rozhovoru....
Re: odjezdy lodě
Posted: 12:20 15. Sep 2008
by Skipp
orcbutcher wrote:jo tahle lod je celá nějaká divná vždy jezdí jinak než má v rozhovoru....
Jo jo, vcera,ked som uz mal po probleme z cestou do karathy som sa po chvilke opet potreboval vratit do Kel a Har...a bolo presne 14 hodin ked som vyrazal z Ivory,dobehol som do pristavu a bolo este 14 hodin ,kupil som si listok a chvilku som cakal,potom som dal na listok "pouzit" a tam mi napisalo ze odplouva o 16.
Tak som cakal a napadlo ma ze preistou dam relog aby ma o tej 16 zobral,lebo uz som si takto pockal vcera (tri odjazdy) Po relogu som si nachvilu odbehol zatelefonovat a ked sa vraciam lod sa plavi uprostred mora a hodiny ukazuju 15.
Takze zrejme este zastihol tu 14 hodinu ,ktora uz pomaly koncila s tým že neviem presne ci by sa tak stalo bez relogu.
Re: odjezdy lodě
Posted: 13:19 15. Sep 2008
by Aznar
vetsina lodi odplouva tesne po tom, co se prelomi cas, jedina ktera nejzedi jak ma je prave lod z karathy do pouste, konkretne ta co ma jet ve 2, jede misto toho mezi 3 a 4, uz jsem to tu psal driv v jinym topicu...
no a pak to chce davat pozor na restarty na lodi, vetsinou vas nahodne prenese na jinou lod, na kterou nemate listek a uviznete tam
Re: odjezdy lodě
Posted: 13:25 15. Sep 2008
by kucik
Aznar wrote:vetsina lodi odplouva tesne po tom, co se prelomi cas, jedina ktera nejzedi jak ma je prave lod z karathy do pouste, konkretne ta co ma jet ve 2, jede misto toho mezi 3 a 4, uz jsem to tu psal driv v jinym topicu...
no a pak to chce davat pozor na restarty na lodi, vetsinou vas nahodne prenese na jinou lod, na kterou nemate listek a uviznete tam
Něco s tim udělám. Dík za info.
Re: odjezdy lodě
Posted: 16:07 15. Sep 2008
by Aznar
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... f=8&t=1467
podrobnejs to je popsany tady, nema cenu to prepisovat
Re: odjezdy lodě
Posted: 16:46 15. Sep 2008
by kucik
Já jsem měl podezření, že to dělá jen jedna linka, ale nepovedlo se mi to nikdy z toho textu vyčíst.
Re: odjezdy lodě
Posted: 17:14 15. Sep 2008
by Aznar
co se tyce toho prohozeni lokaci pri restartu, tak me se to stalo jenom jednou, pak uz jsem si na to radsi vzdycky daval pozor
ale jsou tam popsany 2 pripady a pokazdy doslo k prohozeni stejnym zpusobem: jedu z A do B a po restartu me to hodi na lod z C do A, aspon tak to v obou pripadech bylo, i kdyz lokace se jmenovali ruzne, takze mozna bych hledal problem nekde v tomhle
Re: odjezdy lodě
Posted: 18:40 17. Sep 2008
by Jeanes
Tak ja toho kapitána asi budu muset kuchnout!
V Karatě jsem si s kámoškou koupili lístky na dvanáctou do pouště! Kdyz nejel tak jsme koukli na lístky tak nám to dvakrát odpocítávalo půl hodiny! Pak kapitán zařval "všichni na palubu..." Nicméně to byl kec, v inventáři se mi oběvil druhý lístek do pouště a lod jela až ve čtyři

(((
Když jsme jeli z pouště koupili jsme si lístky na šestou. Na lístku se normálně odpočítával čas do odjezdu. Kapitán zařval "všichni na palubu..." Nic se nestalo, kromě toho že se mi v inventáři zase oběvil druhej lístek a začalo mi to psát že loď jede okolo šesté. To je ještě OK, ale pak kapitán zařval znovu. A najednou čumím, že kámoška odjíždí do Karaty a já pořád trčím v poušti. Mám dva lístky a další lod mi pravděpodobně jede v devět

(( teda aspoň bych si přál aby jela, jak je to napsané na lístku.
cely den jenom čekam na lod, mě z toho praskne škeble
Re: odjezdy lodě
Posted: 18:51 17. Sep 2008
by Aznar
1) lod jezdi vzdy radove v jednotkach sekund potom, co se prelomi cas, takze je nutny byt na spravnym miste uz treba v 11, pokud ma lod jet ve 12
2) pro to, aby te to nalodilo na lod, musis byt v blizkosti stozaru, popr. tam kde se na lod nedostanes (alwariel) v blizkosti kapitana
casy, ktery jsi psal dle mych zkusenosti funguji dobre, takze problem je s velkou pravdepodobnosti v jednom z tehle dvou bodu
Re: odjezdy lodě
Posted: 18:53 17. Sep 2008
by orcbutcher
já mám jenom problém s tím že kapitán má jiný časy v rozhovoru než na lístku... ale když je čas napsaný na lístku tak odjedu vždy
Re: odjezdy lodě
Posted: 19:06 17. Sep 2008
by Jeanes
Tak ted uz mi fakt hráblo *kroutí se v agónii a slintá na klávesnici* Ted jsem tu nákou dobu čekal s Amywiel. Ona odjela a já.....ááááááááá! To je můj konec, ted jeste budu hrát, tak na me kdyztak nekdo kouknete a prosím presunte me do karathy

Re: odjezdy lodě
Posted: 19:17 17. Sep 2008
by Aznar
docela by usnadnilo situaci, kdybys trochu detailnejs popsal, co si presne udelal, a treba taky to, jestli ses ridil tim, co sem psal o kousek vys
Re: odjezdy lodě
Posted: 19:23 17. Sep 2008
by Jeanes
Aznar wrote:docela by usnadnilo situaci, kdybys trochu detailnejs popsal, co si presne udelal, a treba taky to, jestli ses ridil tim, co sem psal o kousek vys
Yop! lisky jsem si v obou pripadech kupoval cca 2 hodiny pred odjezdem a pak jsem tam čekal. Nikdy jsem je nekupoval sam. V obou pripadech jsem stal primo u kapitana u stozaru, tak aby na me videl. Nedelal jsem zadne akce, s nikym jsem nekecal, nic jsem nepouzival. Stejne jako to delali ty dva hraci kteri stali hned u me
Re: odjezdy lodě
Posted: 19:42 17. Sep 2008
by Aznar
jeden cas jsem jezdil lodemi docela casto, tak uznavam, ze vyjimecne se stalo, ze jsem nejel, ac jsem nevedel proc a jednou se stalo i to, ze jsem na lodi zustal dele a prijel pozdeji az jako kdybych jel dalsi lodi (nemyslim bug s restartem), ale je divny ze se to tobe stava tak casto