Page 1 of 3
Boj v Alwarielu
Posted: 20:00 12. Sep 2008
by Krata
Všem se moc omlouvám ale dnešní Q mi nějak nevyšlo, něco mi do toho velzlo a musel sem odejít.
Q bych udělal třeba zítra (sobota) klidně už v poledne či odpoledne, napište časy kdy můžete
Navrhuju v 13:00
mluvim k hráčum: hráči železné pěsti, Polynikes52, Shifter, Pivo, Isabel, Lilien Wood (nepamatuju nick), Hacanus, Kratison.. snad sem na nikoho nezapoměl a pokud ano tak s váma počítám

..
Mohl bych vám to napsat do PM ale na to nemám čas

Re: Boj v Alwarielu
Posted: 20:03 12. Sep 2008
by Žorž
DM nambr tů to snad zítra zvládne úplně kdykoliv, možná radši odpoledne ne úplně pozdní.
Re: Boj v Alwarielu
Posted: 22:05 12. Sep 2008
by Istvan
Zitra tu bohuzel nebudu, ale preju prijemnou zabavu jestli to vyjde

Re: Boj v Alwarielu
Posted: 00:51 13. Sep 2008
by Shifter
No já taky nemůžu, zejtra jdu do školy a potom na Smich of Summer. Návrat v pozdních hodinách v nepředvidatelném stavu.
Re: Boj v Alwarielu
Posted: 09:48 13. Sep 2008
by Sveneld
ja muzu - ale koukam ze uz takhle je nas docela malo
Re: Boj v Alwarielu
Posted: 10:19 13. Sep 2008
by Krata
zatim nemůžou ty co stejně nemohli nebo nevěděli že přijdou.. tak to vyjde zatim na stejno
Re: Boj v Alwarielu
Posted: 14:27 13. Sep 2008
by Neithan1
Ja som teraz vstal

Inak mozem kedykolvek len musim popredu vediet cas.
Re: Boj v Alwarielu
Posted: 15:20 13. Sep 2008
by Krata
tak co zejtra? nebo v pondělí... tak se rozhejbejte sakra

Re: Boj v Alwarielu
Posted: 16:50 13. Sep 2008
by Sveneld
osobne bych mohl akorat tak zitra - pak tyden nebo vic vubec
Re: Boj v Alwarielu
Posted: 20:41 13. Sep 2008
by Krata
Takže neděle (zítra) nějak večer, co vy na to? kolem 19:00 ve hře
Re: Boj v Alwarielu
Posted: 08:37 14. Sep 2008
by Pivo
Krata wrote:Takže neděle (zítra) nějak večer, co vy na to? kolem 19:00 ve hře
Se mnou na 100% nepočítejte.
Re: Boj v Alwarielu
Posted: 09:24 14. Sep 2008
by Sveneld
se mnou taky
Re: Boj v Alwarielu
Posted: 11:59 17. Sep 2008
by Krata
Takže poslední termín je na čtvrtek okolo 19:00 .. kdo tam bude tak tam bude a kdo ne tak má smůlu.. pokud bych čekal až se sejdete všichni tak se nedočkám
Hráčí železné pěstě by mohli konečně příjít

Pokud si to Rytíři úsvitu dobře RP odůvodněj, mohou přijít taky
Ostatní taky můžete nabídnout své síly.. sitace je ve světě známá.. ale počítejte že to bude spíš pro high lvl (okolo 20) ostatní budou v lehké nevýhodě.. asi tak že umřete po jedný ráně a nepřítele sotva škrábnete

Re: Boj v Alwarielu
Posted: 13:05 17. Sep 2008
by Salyr
kruci rad bych se pripojil abych podporil rady svych spolubojovniku ale bohuzel 19:00 je pro me pozde.tak mam smulu budu drzet palce.
Re: Boj v Alwarielu
Posted: 13:39 17. Sep 2008
by Hacanus
Ja muzu klidne kdykoliv tak dejte vedet presny termin, budu tam.