Page 1 of 1

připojení - Byl jsi vyhozen

Posted: 10:22 13. Sep 2008
by Anderson I
Prosím o radu.
Od ledna jsem se nepřipojoval, ale zase jsem chtěl začít. Nainstaloval jsem patch 1.69, přidal Thalie cfg 1_2 a tlk 1-1 a pokusil jsem se přihlásit. Dostal jsem se k výběru postavičky, tu jsem zvolil a klikl na „hrát“. A pak dlouho černá obrazovka a „časový limit vypršel, byl jsi odpojen od serveru. Při dalších pokusech už jen „byl jsi vyhozen“. Netuší někdo, proč to?
Předem moc děkuji za rady.
Anderson

Re: připojení - Byl jsi vyhozen

Posted: 10:30 13. Sep 2008
by kucik
Nejspis nemas registrovany klice. Zacni tady: http://thalie.pilsfree.cz/index.php?page=login

Re: připojení - Byl jsi vyhozen

Posted: 10:49 13. Sep 2008
by Anderson I
No jo, koukám, že se měnil registrační klíč - na fóru to jistě bylo, jen já jsem si to nepřečetl :oops: . Omlouvám se a zároveň moc děkuji za radu. Už to funguje a hlásí, že mi chybí nějaké soubory z CEPu :D (počítám, že od té doby vyšla nová verze), takže za slabý 4 hodinky se můžu připojit. Ještě jednou děkuji
Anderson

Re: připojení - Byl jsi vyhozen

Posted: 11:16 13. Sep 2008
by kucik
Za malo. Vsechny odkazy na CEP najdes v downloadu.