připojení - Byl jsi vyhozen
Posted: 10:22 13. Sep 2008
Prosím o radu.
Od ledna jsem se nepřipojoval, ale zase jsem chtěl začít. Nainstaloval jsem patch 1.69, přidal Thalie cfg 1_2 a tlk 1-1 a pokusil jsem se přihlásit. Dostal jsem se k výběru postavičky, tu jsem zvolil a klikl na „hrát“. A pak dlouho černá obrazovka a „časový limit vypršel, byl jsi odpojen od serveru. Při dalších pokusech už jen „byl jsi vyhozen“. Netuší někdo, proč to?
Předem moc děkuji za rady.
Anderson
Od ledna jsem se nepřipojoval, ale zase jsem chtěl začít. Nainstaloval jsem patch 1.69, přidal Thalie cfg 1_2 a tlk 1-1 a pokusil jsem se přihlásit. Dostal jsem se k výběru postavičky, tu jsem zvolil a klikl na „hrát“. A pak dlouho černá obrazovka a „časový limit vypršel, byl jsi odpojen od serveru. Při dalších pokusech už jen „byl jsi vyhozen“. Netuší někdo, proč to?
Předem moc děkuji za rady.
Anderson