Page 1 of 1

Žralok

Posted: 15:27 14. Sep 2008
by George
..Nevím jestli je to chyba, ale http://images.jeee.cz/original/f32effed ... 8ca01c.jpg
Je určitě tohle správně? :)
Omlouvám se za vynášení IC, ale z nějakýho důvodu mi nejde posílat PM.

Re: Žralok

Posted: 15:36 14. Sep 2008
by kaz
Rekl bych, ze chudaka zraloka tam vytahnul nejakej neopatrnej turista, kterej pak zdrhnul. Zkus zralokovi vysvetlit, ze tam nema co delat. :)

Re: Žralok

Posted: 15:56 14. Sep 2008
by George
kaz wrote:Rekl bych, ze chudaka zraloka tam vytahnul nejakej neopatrnej turista, kterej pak zdrhnul. Zkus zralokovi vysvetlit, ze tam nema co delat. :)
Ne, toho sem vylákal já po tom, co jsem zjistil, že plave i po zemi :D

Re: Žralok

Posted: 16:24 14. Sep 2008
by Salyr
a ta mrtvola na zemi ses ty co?
:lol:

Re: Žralok

Posted: 16:26 14. Sep 2008
by George
Salyr wrote:a ta mrtvola na zemi ses ty co?
:lol:
Jo, ta děvka na zemi sem já (moje postava) :))

Re: Žralok

Posted: 16:32 14. Sep 2008
by Salyr
devka?toho nekdy musim vyuzit a zkratit si dlouhou chvili. :lol:

Re: Žralok

Posted: 16:32 14. Sep 2008
by kucik
Dneska to jsou fakt perly. :roll: