Page 1 of 1
Žralok
Posted: 15:27 14. Sep 2008
by George
..Nevím jestli je to chyba, ale
http://images.jeee.cz/original/f32effed ... 8ca01c.jpg
Je určitě tohle správně?

Omlouvám se za vynášení IC, ale z nějakýho důvodu mi nejde posílat PM.
Re: Žralok
Posted: 15:36 14. Sep 2008
by kaz
Rekl bych, ze chudaka zraloka tam vytahnul nejakej neopatrnej turista, kterej pak zdrhnul. Zkus zralokovi vysvetlit, ze tam nema co delat.

Re: Žralok
Posted: 15:56 14. Sep 2008
by George
kaz wrote:Rekl bych, ze chudaka zraloka tam vytahnul nejakej neopatrnej turista, kterej pak zdrhnul. Zkus zralokovi vysvetlit, ze tam nema co delat.

Ne, toho sem vylákal já po tom, co jsem zjistil, že plave i po zemi

Re: Žralok
Posted: 16:24 14. Sep 2008
by Salyr
a ta mrtvola na zemi ses ty co?

Re: Žralok
Posted: 16:26 14. Sep 2008
by George
Salyr wrote:a ta mrtvola na zemi ses ty co?

Jo, ta děvka na zemi sem já (moje postava)

)
Re: Žralok
Posted: 16:32 14. Sep 2008
by Salyr
devka?toho nekdy musim vyuzit a zkratit si dlouhou chvili.

Re: Žralok
Posted: 16:32 14. Sep 2008
by kucik
Dneska to jsou fakt perly.
