Page 1 of 1
Povolavani u maga
Posted: 17:17 14. Sep 2008
by Sorrow
Chtel bych se zeptat, jestli se nekomu stava pri kouzleni povolavani bytosti, ze se nevyvola bytost, at uz vybrana pres knizku a nebo i bez ale nahej osklivej trpaslik?
Dost mne to rozhodilo, kdyz jsem chtel v dungeonu podporu a objevil se ten trpos a to jeste jen s 1HP
PS:ted sem nemel moznost hrat asi tak 4 mesice a ani nebyl v kontaktu, tak nevim.
Diky Sorrow
Re: Povolavani u maga
Posted: 18:23 14. Sep 2008
by George
Sorrow wrote:Chtel bych se zeptat, jestli se nekomu stava pri kouzleni povolavani bytosti, ze se nevyvola bytost, at uz vybrana pres knizku a nebo i bez ale nahej osklivej trpaslik?
Dost mne to rozhodilo, kdyz jsem chtel v dungeonu podporu a objevil se ten trpos a to jeste jen s 1HP
PS:ted sem nemel moznost hrat asi tak 4 mesice a ani nebyl v kontaktu, tak nevim.
Diky Sorrow
http://www.equilibrie.cz/forum/viewtopi ... 5066#45066
Re: Povolavani u maga
Posted: 18:32 14. Sep 2008
by kucik
Hele, asi sis spletl server.
Sorrow wrote:...
Pravdepodobne je to potvora, od ktery uz neexistuje vzhled. (Nebo existuje, ale je precislovanej). Ty hodne s tim zamaval update a CEP, takze chce prijit na to, o jako vyolanou potvoru melo jit.
Re: Povolavani u maga
Posted: 22:07 14. Sep 2008
by Sorrow
Tak sem dal level a zkusil to povolavani znovu a ted to slape jak ma.
Budu dal projizdet vsechny potvory a kdyz tak pisnu.
Re: Povolavani u maga
Posted: 22:48 07. Nov 2008
by Radim
Když vyvolám mágova přítelíčka objeví se mi jen s polovinou životů.Myslel jsem že se to dá do kupy při postupu na další level,ale nic se nestalo.Zkoušel jsem ho vyléčit do plna,pak odvolal(povolat),ale bez úspěchu.Na tak malým lvl je přítelíček celkem důležitý když často hrajete sami.Prosím poraďte co s tím.

Re: Povolavani u maga
Posted: 22:56 07. Nov 2008
by pepa48
když ho vyvoláš, tak ho vyleč na plná HP a pak odvolej přes rozhovor.. mělo by to pomoct
EDIT NOMIS:
Dej promluvit s pritelickem a objevi se tam v singlu neznama polozka Odvolat pritelicka.
Pouzitim tehlete polozky se ulozi AKTUALNI stav HP pritelicka (nejde odvolat, kdyz je nemocny!) a pote se znovu obnovi ikonka. Tudiz takhle muzete odvolavat a privolavat pritelicka, kolikrat chcete (samozrejme pokud vam umre, tak s nim nenavazete rozhovor pro odvolani). Je to z duvodu mestskych strazi, kterym se pritelicci nelibi a mohli by vam je bez milosti zabit.