Výpadek 15.9.
Posted: 09:56 16. Sep 2008
15.9. cca v 23:30? jsem byl vykopnut ze serveru kvůli timeoutu a nepovedlo se mi už připojit... v přehledu jsem měl Thalii jako neaktivní. Byl problém an mé straně, nebo se něco dělo se serverem?
Vážení uživatelé,
na dnešní noc (tj. 16.9.) naplánoval náš poskytovatel internetu 6 hodinový výpadek linky do Prahy. Tozn. že od půlnoci do 6. hodiny ranní nepůjde internet. Bohužel stejnou trasou vede i naše záloha. Níže je uvedena zpráva přímo od providera. Děkujeme za pochopení.
Vazeny zakazniku,
dovolujeme si Vam oznamit nasledujici planovanou vyluku sluzeb:
- termin: 16.09.2008 (úterý) 00:01 - 06:00
- delka vypadku sluzeb: 6 hod.
- duvod: přesun zařízení, reorganizace racků, přepojení napájení, osazení záložních zdrojů (RT 11122)
- postizene sluzby:
CUST-PILS-IP-POP27.PLZ-1
CUST-PILS-TRA-POP27.PLZ-POP1.PRA
- poznamka: jedná se o komplexní práce na POPu za účelem zlepšení kvality služeb
Omlouvame se za zpusobene problemy a dekujeme za pochopeni.
S pozdravem
Karel Bříza
noc@sloane.cz
Sloane Park Property Trust Praha
Hotline: 844-55-66-77
jj, díky. jen že to nastalo už před půlnocí, nečekal jsem to a pohřešil jsem nějaké hodnotyigor wrote:...