Page 1 of 2

Mirumilovni jezevci

Posted: 13:23 17. Sep 2008
by Salyr
myslim ze se to tu uz resilo ale nemuzu najit kde a jak se to vyresilo.v ivorskem lesiku sou mirumilovni jezevci muzu se mezi nema prochazet jak cu a stejne mi nic neudelaj.nevim jak ostatnim ale me porad. :D

Re: Mirumilovni jezevci

Posted: 13:41 17. Sep 2008
by Hacanus
Skus vybehnout z lokace a vratit se, pripadne relog, pripadne je muzes napadnout...snad si to nenechaji libit :D

Re: Mirumilovni jezevci

Posted: 13:43 17. Sep 2008
by Rejty
Nejses nahodou hranicar nebo druid?

Re: Mirumilovni jezevci

Posted: 14:08 17. Sep 2008
by Salyr
hranicar ale to vidim poprvi ze by hranicar mel souziti se zviraty.vim ze ma akorat ochoc zvire (nebo jak se tomu nadava).

Re: Mirumilovni jezevci

Posted: 14:10 17. Sep 2008
by orcbutcher
hraničáři maji nějaká zvířata přátelská... myslím že je to podle toho kolik máš v Porozumění zvířatum

Re: Mirumilovni jezevci

Posted: 14:11 17. Sep 2008
by Salyr
asim oje chyba o tom vubec nevim :D :?

Re: Mirumilovni jezevci

Posted: 15:33 17. Sep 2008
by monstera
Hacanus wrote:Skus vybehnout z lokace a vratit se, pripadne relog, pripadne je muzes napadnout...snad si to nenechaji libit :D
ano, to pomáhá, ověřeno praxí...

Re: Mirumilovni jezevci

Posted: 16:26 17. Sep 2008
by Krata
čim maj hraničáři a druidi víc bodů v Porozumění zvířatum, tim na něj neutočí více zvěře.. samozřejmě když zautočíš tak se na tebe vrhnou :)

Re: Mirumilovni jezevci

Posted: 10:33 18. Sep 2008
by DenGrasse
Krata wrote:čim maj hraničáři a druidi víc bodů v Porozumění zvířatum, tim na něj neutočí více zvěře.. samozřejmě když zautočíš tak se na tebe vrhnou :)
to je docela rozumná vychytávka... a hází se na to nebo ne? protože já v porozmění určitě nic nemám a čas od času je mám taky modré... minule to bylo zajímavé, protože byli modří a když jsem přišel blíž tak zčervenali :-)

Re: Mirumilovni jezevci

Posted: 12:22 18. Sep 2008
by igor
DenGrasse wrote:... a když jsem přišel blíž tak zčervenali :-)
Asi se před tebou styděli ;)

Re: Mirumilovni jezevci

Posted: 12:25 18. Sep 2008
by pepa48
DenGrasse wrote:
Krata wrote:čim maj hraničáři a druidi víc bodů v Porozumění zvířatum, tim na něj neutočí více zvěře.. samozřejmě když zautočíš tak se na tebe vrhnou :)
to je docela rozumná vychytávka... a hází se na to nebo ne? protože já v porozmění určitě nic nemám a čas od času je mám taky modré... minule to bylo zajímavé, protože byli modří a když jsem přišel blíž tak zčervenali :-)
pokud jsi v partě s hraničářem/druidem tak je máš taky modré..nebyl to tenhle případ? nebo to byl prostě jen nějaký lag

Re: Mirumilovni jezevci

Posted: 12:37 18. Sep 2008
by DenGrasse
igor wrote:
DenGrasse wrote:... a když jsem přišel blíž tak zčervenali :-)
Asi se před tebou styděli ;)
no to se ale styděli jenom když jsem stál daleko...
pepa48 wrote: pokud jsi v partě s hraničářem/druidem tak je máš taky modré..nebyl to tenhle případ? nebo to byl prostě jen nějaký lag
nebyl, ale byl jsem neviditelný :mrgreen: může to mít na to vliv?

Re: Mirumilovni jezevci

Posted: 13:01 18. Sep 2008
by Krata
Jo hážeš si na to nějaký časový intervali... když hodíš blbě, tak se na tebe vrhnou :)

Re: Mirumilovni jezevci

Posted: 13:57 18. Sep 2008
by kucik
Krata wrote:Jo hážeš si na to nějaký časový intervali... když hodíš blbě, tak se na tebe vrhnou :)
Cože? :shock:

Re: Mirumilovni jezevci

Posted: 15:48 18. Sep 2008
by Krata
Nebo ne? :lol: