Page 1 of 1
Lovec odměn
Posted: 14:21 18. Sep 2008
by Mortenten
Lovec odměn chtěl důkaz o zabití příšery půldraka, tak jsem donesl jeho srdce, ale bohužel ho ode mě nechtěl vykoupit. Říkal něco ve smyslu, že u mě nevidí nic co by potřeboval.

Re: Lovec odměn
Posted: 15:04 18. Sep 2008
by orcbutcher
nedonesl jsi mu to až po restartu? ono potom už chce zase jinou věc...

Re: Lovec odměn
Posted: 15:29 18. Sep 2008
by Mortenten
Bohužel to bylo právě ten samý restart.

Re: Lovec odměn
Posted: 15:31 18. Sep 2008
by orcbutcher
ale skus si to nechat u sebe... třeba to bude ještě nekdy chtít
Re: Lovec odměn
Posted: 15:52 18. Sep 2008
by Mortenten
No a zjistil jsem další chybku. Lovec chtěl hlavu orčího náčelníka, tak jsem ji přinesl a zeptal jsem se na cenu. Když jsem ji lovci ale prodal, tak mi za tu hlavu dal pouze polovinu slíbené ceny.

Re: Lovec odměn
Posted: 15:54 18. Sep 2008
by orcbutcher
tak to je opravdu o hodně... někdy to bývá třeba o 5% přibližně ale 50% je moc...
Re: Lovec odměn
Posted: 08:00 19. Sep 2008
by nomis_b
Diky moc za nahalaseni chyb. Strucne jasne a vse sem hned dohledal.
Me chyby, ktere se opravily:
1.) zvedala se vykupni cena a zvedl sem ji omylem jen pri mluveni, kolik ti za nej ma dat, takze proto to co za to dostanes bylo jine, nez to co si dostal. (tedy si mel dostat tu cenu, co rikal, ale i tak byla vyssi, nez by ti dal vetesnik, takze si neprodelal kdyz si ji donesl lovci. I kdyz verim, ze +50% navic by potesilo. Treba ti nejakej hodnej DM ty penize jeste da

)
2.) V promenne puldraka jsem zapomnel " " tedy mezeru, proto se nazev neshodoval s resrefem (a neslo to na prvni pohled poznat)
FIXED