Page 1 of 1
Učitel vraha
Posted: 15:06 18. Sep 2008
by orcbutcher
Jsem povolání vrah a když chci se vyučit na nový level tak musím napsat DM aby mi ho hodil do hry... nešlo by prozatím dát toho učitele například do Hostince u škopku?
Re: Učitel vraha
Posted: 21:11 18. Sep 2008
by kaz
Vrahove si prestupuji ve vezeni v Karathe

Re: Učitel vraha
Posted: 15:40 19. Sep 2008
by Pajule
né já souhalsim ej to pěkně na nic , já mam už sto let snad taky lvl , ale nje jasný ,že ani DM nemají furt taky čas a mají důlěžitější věci na staorst a tohle je pak zbytečné plítvání časem podle mě..ačkoli to je třeba pár minut..
Re: Učitel vraha
Posted: 16:20 19. Sep 2008
by Krata
jj sem pro aby se ten vrah konečně někam plácnul

hrozně mě to otravuje

Re: Učitel vraha
Posted: 16:49 19. Sep 2008
by Žorž
Přimlouvám se...na Povrchu je i v současnosti řada míst, kde by se mohl nějakej prozatimní zloduch skrývat, než se otevře Zlé město těch kolaborantů a dalšího svinstva.

Stejně tak pán smrti a ten-temnej-paladin, jakseto sakra...no nic, zatím.
Re: Učitel vraha
Posted: 17:52 22. Sep 2008
by orcbutcher
takže co? dáváte ho někam?
Re: Učitel vraha
Posted: 19:52 23. Sep 2008
by Pajule
vrazi sou an tom špatně porazí je i 5lvl na osmim

Re: Učitel vraha
Posted: 17:53 30. Sep 2008
by orcbutcher
tak co už je někde šouplý? jestli ne tak za nedlouho vás DM budu zase otravovat

Re: Učitel vraha
Posted: 15:10 09. Oct 2008
by Tretas
tak ho už prosím někam dejte... štve mě že furt musím čekat než budou mít DM čas. vím že oni za to nemůžou... nemají pořád čas na takové blbosti.
Re: Učitel vraha
Posted: 15:31 09. Oct 2008
by Krata
jo detej ho už někam sakra..
Re: Učitel vraha
Posted: 14:54 30. Oct 2008
by Tretas
tak píšu znova

nebyl by někdo tak ochotný aby toho učitele někam dal? vždyť míst na povrchu je tolik, a dát ho do hry myslím zabere ani ne 15 minut jestli se nepletu.
tak ho už někam prosím dejte
Re: Učitel vraha
Posted: 16:20 30. Oct 2008
by zuuzza
Nebuď netrpělívý, takhle ho nepotkáš nikdy

Re: Učitel vraha
Posted: 16:44 30. Oct 2008
by Tretas
no netrpělivý nejsem ono ani tak nejde o mě jak o to že pořád otravuju DMka
Re: Učitel vraha
Posted: 17:13 30. Oct 2008
by zuuzza
No právě

Re: Učitel vraha
Posted: 21:09 30. Oct 2008
by monstera
Kriminální ústředna zase hledá vraha učitele !