Hlad, žízeň, únava
Posted: 21:20 19. Sep 2008
Když jsem jednou ve hře zapoměl nějakou dobu jíst a potom sem se podíval přes duši bytosti jaký mám hlad, zjistil jsem že mám 82% a postava stále nijak nereagovala. Na žízeŇ tuším taky nereaguje a představte si že jste den nepili a ste v pohodě (tím myslím přibližně 80%). Tak mě teda napadlo že by se při určitých procentech snižovaly životy a vlastnosti taky, při 100% žízně nebo hladu by byla logicky smrt a při 100% únavy třeba totální zpomalení a snížení síly, obratnosti a odolnosti na minimum.
