Page 1 of 1

Pronájem

Posted: 20:57 20. Sep 2008
by orcbutcher
Napadlo mě že by ve vesnicích a ve městech mohlo být "Pronajímání domů". Město by občanovi pronajalo dum dostal by klíč a ten dům by měl smluvenou dobu, poté by klíč vrátil (nebo by mu zmizel z inventáře)

Re: Pronájem

Posted: 21:03 20. Sep 2008
by monstera
orcbutcher wrote:Napadlo mě že by ve vesnicích a ve městech mohlo být "Pronajímání domů". Město by občanovi pronajalo dum dostal by klíč a ten dům by měl smluvenou dobu, poté by klíč vrátil (nebo by mu zmizel z inventáře)
Je možnost si dům koupit - Sandra již dlouhou dobu bydlí vedle severní brány v Ivory. Mimochodem, jak to, že se mi do domu dostal zloděj a mohl dokonce krást i z persistentní bedny ? to by snad nemělo být !

Re: Pronájem

Posted: 21:37 20. Sep 2008
by orcbutcher
vím že se dají koupit, ale já mluvím o pronájmu :mrgreen: . Bylo by to něco jako pavlačák, hodně lidí za levnou cenu a každý by měl jeden pokoj, některé by byly třeba i luxusnější a za vyšší cenu.

Re: Pronájem

Posted: 22:46 20. Sep 2008
by Daanri
Pokial viem nieco take sa planovalo a hadam aj casom bude, ale momentalne sa pracuje asi na inych veciach.

To ze sa dostal zlodej niekomu do domu a kradol, no je moznost, ze sa tam dostal vo chvili ked otvoris dvere a on preklzne s tebou dnu a kedze ma vysoke skryvani tak si ho nevsimnes, je to sice svinarna, ale ked ho pritom nechytis tazko to dokazes a je to na urovni hracov.

Re: Pronájem

Posted: 09:55 21. Sep 2008
by Pivo
monstera wrote:
orcbutcher wrote:Napadlo mě že by ve vesnicích a ve městech mohlo být "Pronajímání domů". Město by občanovi pronajalo dum dostal by klíč a ten dům by měl smluvenou dobu, poté by klíč vrátil (nebo by mu zmizel z inventáře)
Je možnost si dům koupit - Sandra již dlouhou dobu bydlí vedle severní brány v Ivory. Mimochodem, jak to, že se mi do domu dostal zloděj a mohl dokonce krást i z persistentní bedny ? to by snad nemělo být !
Omyl dům se koupit nedá!!!Aspon tohle mi tvrdil Rejty.Samozřejme pokud tu je možnost kupuji barák na náměstí do 1M :D

Re: Pronájem

Posted: 14:40 21. Sep 2008
by monstera
Daanri wrote:Pokial viem nieco take sa planovalo a hadam aj casom bude, ale momentalne sa pracuje asi na inych veciach.

To ze sa dostal zlodej niekomu do domu a kradol, no je moznost, ze sa tam dostal vo chvili ked otvoris dvere a on preklzne s tebou dnu a kedze ma vysoke skryvani tak si ho nevsimnes, je to sice svinarna, ale ked ho pritom nechytis tazko to dokazes a je to na urovni hracov.
Nen tak to nebylo. Postava postižená chorobou sháněla léčitele, moje bojovnice jí řekla o tom, že Sandra léčitelka má dům a kde bydlí. Potom jsem přepnul na Sandru a šel s ní z Karathy domů - a nemocného zloděje jsem našel v domě spícího. Vyléčila ho a on se omluvil .Domníval se, že Sandra je NPC a nakradený materiál vrátil. Čili je chyba v tom, že otevřel dveře - normálně kliknutím ....

Re: Pronájem

Posted: 14:48 21. Sep 2008
by Daanri
To je divne, pokial viem na otvorenie by mal potrebovat specialny kluc od domku a nie to len tak otvorit.

Re: Pronájem

Posted: 15:13 21. Sep 2008
by Aznar
Nemohl se tam ten zlodej dostat uz nekdy driv kdyz prosel s tebou a pak tam uviznul, protoze bez klice se ven nedostal? V takovym pripade logicky potreboval, aby ho nekdo kdo ma klic pustil ven :-)
Ale jenom tipuju a tohle mi pripada jako logicky zduvodneni, dvere k nimz je treba specialni klic ani zlodej bez nej neodemkne

Re: Pronájem

Posted: 15:20 21. Sep 2008
by monstera
Aznar wrote:Nemohl se tam ten zlodej dostat uz nekdy driv kdyz prosel s tebou a pak tam uviznul, protoze bez klice se ven nedostal? V takovym pripade logicky potreboval, aby ho nekdo kdo ma klic pustil ven :-)
Ale jenom tipuju a tohle mi pripada jako logicky zduvodneni, dvere k nimz je treba specialni klic ani zlodej bez nej neodemkne
Nemohl, protože chvíli před tím s ním mluvila moje druhá postava, když mu říkala, kde léčitelka Sandra bydlí. Myslel jsem, že ho najdu čekat přede dveřmi. Byl vevnitř, otevřel prý jen kliknutím. A pustit ven ho pak musela Sandra.

Re: Pronájem

Posted: 22:21 21. Sep 2008
by kucik
Technicky to nwn neumi. Je mozny, ze dum nebyl zamcenej - cili ze dvere samy od sebe nezamykaly, ale pokud jsou na klic, nejdou odemknout jinak.