Page 1 of 1

Mapa

Posted: 17:52 26. Sep 2008
by Jeanes
Čest a slávu všem ničemům!

Lidi? Děláte si někdo mapu Thálie? Potřebuju najít něco odpornýho a když si nebudu dělat mapu, tak to asi nenajdu... Neznáte někdo ňákej prográmek, ve kterém by se dala vytvořit čtverečková síť, popisky, obrázky... Něco lepšího než exel. Nechce se mi to kreslit na papír, by mi z toho ruplo :D

Re: Mapa

Posted: 17:59 26. Sep 2008
by Neithan1

Re: Mapa

Posted: 18:00 26. Sep 2008
by George
Jeanes wrote:Čest a slávu všem ničemům!

Lidi? Děláte si někdo mapu Thálie? Potřebuju najít něco odpornýho a když si nebudu dělat mapu, tak to asi nenajdu... Neznáte někdo ňákej prográmek, ve kterém by se dala vytvořit čtverečková síť, popisky, obrázky... Něco lepšího než exel. Nechce se mi to kreslit na papír, by mi z toho ruplo :D
Mapu? jakou mapu? mapa je na stránkách .http://thalie.pilsfree.net/download/thalie-mapa.jpg

Re: Mapa

Posted: 18:27 26. Sep 2008
by Daanri
Jednoducha a prehladna mapa sa da vytvorit prave v tom exceli uplne jednoducho. Viem to, bo sam som taku mapu robil pre WB/DM potreby. Takze jedine ti odporucit ten excel.