Page 1 of 1
zaklep, najdi pasti
Posted: 09:01 27. Sep 2008
by Aznar
podle ceho fungujou tyhle kouzla? mam pocit, ze zafungujou tak v 10% pripadu

Re: zaklep, najdi pasti
Posted: 09:24 27. Sep 2008
by Daanri
no su upravene takze uspech nie je automaticky ale malo by sa hadzat 1k20 + uroven zosielatela proti obtiaznosti pasce
Re: zaklep, najdi pasti
Posted: 09:31 27. Sep 2008
by Aznar
aha, no hod to zadnej nezobrazuje, tak jsem nevedel...
jenom mi prislo divny, ze ten uspech je tak malej, nekdy je docela frustrujici cekat pul hodiny u truhly, nez budu moct zameditovat, abych ji nemusel rozbijet a pak z 5 kouzel ji neotevre zadny

Re: zaklep, najdi pasti
Posted: 09:56 27. Sep 2008
by Daanri
Je to uvedene na forku v zmenach u kuziel. Najlepsie si najat sikovneho zamecnika (zlodeja) co to otvori.

Re: zaklep, najdi pasti
Posted: 10:00 27. Sep 2008
by Aznar
nj to ale ne vzdy jde
a pak moc jinych reseni nez rozbiti carodej nema, pokud kouzlo selze... a i s tim rozbitim ma dost velky problemy

Re: zaklep, najdi pasti
Posted: 10:21 27. Sep 2008
by Lord_Berserk
jen si to hezky rozbij ...muj paklic je dycky sekera

Re: zaklep, najdi pasti
Posted: 10:59 27. Sep 2008
by Krata
jasně, mág by si ještě přál otevírat zámky a likvidovat pastě ne?

Re: zaklep, najdi pasti
Posted: 11:00 27. Sep 2008
by Aznar
ale prd, jenom me prekvapilo, ze kdyz uz ma na to kouzlo, tak je mu prakticky k nicemu
Re: zaklep, najdi pasti
Posted: 11:38 27. Sep 2008
by Kiri
u carodeje je toho vic...
