Page 1 of 1

Juanina výpomoc

Posted: 10:42 29. Sep 2008
by DenGrasse
Při návštěvě hrobek chytila postavička Disease. Musel jsem se odlogovat, po pár hodinách jsem se nalogoval znovu . Postava stále byla Diseased a navíc už zafungovaly efekty na snížení vlastnosti (odolnost, síla). Došel jsem tedy do Juanina chrámu a požádal o služby. Vybral jsem Odstraň chorobu a předpokládal , že budu potřebovat ještě Lesser restoration, al enpotřeboval!

Seslání Odstraň chorobu postavu:
- vyléčilo (v pořádku)
- odstranilo pokles statů (příjemné leč udivující)

- ODSTRANILO efekty SUBRASY !!! (nečekané a velmi udivující...)

efekty subrasy se vrátily po relogu.

Re: Juanina výpomoc

Posted: 11:21 29. Sep 2008
by Theogil I
DenGrasse wrote:Při návštěvě hrobek chytila postavička Disease. Musel jsem se odlogovat, po pár hodinách jsem se nalogoval znovu . Postava stále byla Diseased a navíc už zafungovaly efekty na snížení vlastnosti (odolnost, síla). Došel jsem tedy do Juanina chrámu a požádal o služby. Vybral jsem Odstraň chorobu a předpokládal , že budu potřebovat ještě Lesser restoration, al enpotřeboval!

Seslání Odstraň chorobu postavu:
- vyléčilo (v pořádku)
- odstranilo pokles statů (příjemné leč udivující)

- ODSTRANILO efekty SUBRASY !!! (nečekané a velmi udivující...)

efekty subrasy se vrátily po relogu.
Odstraň chorobu má v popisku (alespoň tom našem) jak odstranění vlastní nemoci tak i odstranění všech následků ... tedy snížení statů, takže tohle by pro mě až tak překvapující nebylo. Naopak mě překvapilo/potěšilo, že to funfuje na jaké koli snížení statů třeba i po uštknutí a otravě ... otravu vlastní to nevyléčí, ale pokud otrava odezní je možno si takto navrátit původní vlastnosti.

Re: Juanina výpomoc

Posted: 11:41 29. Sep 2008
by Jonny
Jo, potvrzuju, Odstraň chorobu funguje i na jedy

Re: Juanina výpomoc

Posted: 11:59 29. Sep 2008
by DenGrasse
Dobrá, přiznávám, že popisek jsem si nepřečetl, ale netvrďte mi, že odstranění efektů subrasy není chyba :idea:

Re: Juanina výpomoc

Posted: 12:05 29. Sep 2008
by Jonny
No to asi chyba bude... :D Já to sem napsal, protože si myslím, že ani ty jedy by to odstraňovat nemělo, na to sou tuším jiný kouzla...

Re: Juanina výpomoc

Posted: 12:17 29. Sep 2008
by kucik
Jo, je možný, že jsem na tohle zapomněl. Jsem si myslel, že remove disease žádný efekty neodstraňuje.

Re: Juanina výpomoc

Posted: 13:05 29. Sep 2008
by Theogil I
DenGrasse wrote:Dobrá, přiznávám, že popisek jsem si nepřečetl, ale netvrďte mi, že odstranění efektů subrasy není chyba :idea:
To nikdo netvrdí :D , myslel jsem to naprosto stejně jako Jonny. Kucik na to třebas koukne a bude to OK.

Re: Juanina výpomoc

Posted: 13:33 29. Sep 2008
by DenGrasse
Mimochodem, kuciku, teď mne napadla ještě jedna věc:

už ten postih za Disease s těmi subrasovými efekty NEPOČÍTÁ!

mám sílu 14/+2 = 12/+1 za subrasu a odolnost 14+2

po disease efektu jsem měl obojí 11/+0, čili byly odečteny 3 body z obou hodnot (aspoň předpokládám, že to odčítá stejný počet bodů z obou). Jinými slovy, odečítá to ze základu...


*** nenápadný nátlak na kucika, aby se subrasy udělaly jinak ***
*** nebo za to může jaara ? ***
*** a co jan tleskač ? ***