Page 1 of 1
Juanina výpomoc
Posted: 10:42 29. Sep 2008
by DenGrasse
Při návštěvě hrobek chytila postavička Disease. Musel jsem se odlogovat, po pár hodinách jsem se nalogoval znovu . Postava stále byla Diseased a navíc už zafungovaly efekty na snížení vlastnosti (odolnost, síla). Došel jsem tedy do Juanina chrámu a požádal o služby. Vybral jsem Odstraň chorobu a předpokládal , že budu potřebovat ještě Lesser restoration, al enpotřeboval!
Seslání Odstraň chorobu postavu:
- vyléčilo (v pořádku)
- odstranilo pokles statů (příjemné leč udivující)
- ODSTRANILO efekty SUBRASY !!! (nečekané a velmi udivující...)
efekty subrasy se vrátily po relogu.
Re: Juanina výpomoc
Posted: 11:21 29. Sep 2008
by Theogil I
DenGrasse wrote:Při návštěvě hrobek chytila postavička Disease. Musel jsem se odlogovat, po pár hodinách jsem se nalogoval znovu . Postava stále byla Diseased a navíc už zafungovaly efekty na snížení vlastnosti (odolnost, síla). Došel jsem tedy do Juanina chrámu a požádal o služby. Vybral jsem Odstraň chorobu a předpokládal , že budu potřebovat ještě Lesser restoration, al enpotřeboval!
Seslání Odstraň chorobu postavu:
- vyléčilo (v pořádku)
- odstranilo pokles statů (příjemné leč udivující)
- ODSTRANILO efekty SUBRASY !!! (nečekané a velmi udivující...)
efekty subrasy se vrátily po relogu.
Odstraň chorobu má v popisku (alespoň tom našem) jak odstranění vlastní nemoci tak i odstranění všech následků ... tedy snížení statů, takže tohle by pro mě až tak překvapující nebylo. Naopak mě překvapilo/potěšilo, že to funfuje na jaké koli snížení statů třeba i po uštknutí a otravě ... otravu vlastní to nevyléčí, ale pokud otrava odezní je možno si takto navrátit původní vlastnosti.
Re: Juanina výpomoc
Posted: 11:41 29. Sep 2008
by Jonny
Jo, potvrzuju, Odstraň chorobu funguje i na jedy
Re: Juanina výpomoc
Posted: 11:59 29. Sep 2008
by DenGrasse
Dobrá, přiznávám, že popisek jsem si nepřečetl, ale netvrďte mi, že odstranění efektů subrasy není chyba

Re: Juanina výpomoc
Posted: 12:05 29. Sep 2008
by Jonny
No to asi chyba bude...

Já to sem napsal, protože si myslím, že ani ty jedy by to odstraňovat nemělo, na to sou tuším jiný kouzla...
Re: Juanina výpomoc
Posted: 12:17 29. Sep 2008
by kucik
Jo, je možný, že jsem na tohle zapomněl. Jsem si myslel, že remove disease žádný efekty neodstraňuje.
Re: Juanina výpomoc
Posted: 13:05 29. Sep 2008
by Theogil I
DenGrasse wrote:Dobrá, přiznávám, že popisek jsem si nepřečetl, ale netvrďte mi, že odstranění efektů subrasy není chyba

To nikdo netvrdí

, myslel jsem to naprosto stejně jako Jonny. Kucik na to třebas koukne a bude to OK.
Re: Juanina výpomoc
Posted: 13:33 29. Sep 2008
by DenGrasse
Mimochodem, kuciku, teď mne napadla ještě jedna věc:
už ten postih za Disease s těmi subrasovými efekty NEPOČÍTÁ!
mám sílu 14/+2 = 12/+1 za subrasu a odolnost 14+2
po disease efektu jsem měl obojí 11/+0, čili byly odečteny 3 body z obou hodnot (aspoň předpokládám, že to odčítá stejný počet bodů z obou). Jinými slovy, odečítá to ze základu...
*** nenápadný nátlak na kucika, aby se subrasy udělaly jinak ***
*** nebo za to může jaara ? ***
*** a co jan tleskač ? ***