Page 1 of 1

Mesicni maska

Posted: 19:29 29. Sep 2008
by Istvan
Mesicni maska zakoupena u dobrodruha nejde nasadit povolani mag ani zlodej, psano ze je nedostatek sily... nejspise nejde kvuli odbornosti stredni zbroje (tu odbornost nevlastnim)... ale jedna se pouze o masku a silu 10 mam. Podle me ma spatne nastaveni a je povazovana za helmu.
Bavil jsem se o tom s Kratou, rikal abych to sem hodil.

Re: Mesicni maska

Posted: 19:47 29. Sep 2008
by Krata
Souhlasim s tim.. je to jenom maska, kdyby to byla helma tak neřeknu :)

Re: Mesicni maska

Posted: 22:00 29. Sep 2008
by igor
se tam musí nastavit ku_kapuce int 1