Mesicni maska
Posted: 19:29 29. Sep 2008
Mesicni maska zakoupena u dobrodruha nejde nasadit povolani mag ani zlodej, psano ze je nedostatek sily... nejspise nejde kvuli odbornosti stredni zbroje (tu odbornost nevlastnim)... ale jedna se pouze o masku a silu 10 mam. Podle me ma spatne nastaveni a je povazovana za helmu.
Bavil jsem se o tom s Kratou, rikal abych to sem hodil.
Bavil jsem se o tom s Kratou, rikal abych to sem hodil.