Výlevka
Posted: 08:49 30. Sep 2008
Nefungují mi výlevky. Možná je to tím, že jsem půlčík, ale když na ně kliknu, tak nic - neotevře se inventář. Nebo dělám něco špatně? Předem dík.
Dík, určitě vyzkouším.kucik wrote:Použij flakón na výlevku.
Ne, nejdou.Anderson I wrote: A co lahve, ty vylévat nejdou?
při pokusech používej jen ampule, lahve až při výrobě pro sebe...Anderson I wrote: A co lahve, ty vylévat nejdou?
No jo, ale jak potom zjistit, co jsem vyrobil? Lahvičku vypiji a je to, ale ampule?DenGrasse wrote:při pokusech používej jen ampule, lahve až při výrobě pro sebe...
Vypiješ použitím na sebe.Anderson I wrote:No jo, ale jak potom zjistit, co jsem vyrobil? Lahvičku vypiji a je to, ale ampule?DenGrasse wrote:při pokusech používej jen ampule, lahve až při výrobě pro sebe...