Page 1 of 1
Zaseknutý v lesíku
Posted: 06:59 01. Oct 2008
by orcbutcher
byl jsem v lesiku kousek od ivory, každy asi vi kde v noci jsou plivnici a ve dne zmije... jmenuje se to myslím pramen potůčku. no vyšel jsem přimo nad ten pramen-na utes, pozabijel jsem plivniky a chtěl jsem odejít, jenomže jsem se tam nějak sekl- mám vyhrazený jenom prostor kam můžu jít

přibližně 0.5metru krat 0.5metru

tak nevím jestli je to tím místem nebo Hantem

no a jestli by mě někdo mohl vysvobodit byl bych rád
Re: Zaseknutý v lesíku
Posted: 07:04 01. Oct 2008
by Krata
To není jedinej případ, jednou sem se tam sek já a už několikrát sem vytahoval hráče.. bude to asi nějaké prokleté místo... mimochodem přibližně na tom místě mi před wipem proklel Daanriho mág trpaslíka tak jesli to nezanechalo následky i na půdě

Re: Zaseknutý v lesíku
Posted: 07:05 01. Oct 2008
by orcbutcher
to je možné

myslíš že bys mě mohl aji vytáhnout?

Re: Zaseknutý v lesíku
Posted: 07:09 01. Oct 2008
by Krata
po třetí se dyžtak ovi a já tě vytáhnu, dřív nemůžu
Re: Zaseknutý v lesíku
Posted: 07:11 01. Oct 2008
by orcbutcher
jasne, napíšu
Re: Zaseknutý v lesíku
Posted: 07:12 01. Oct 2008
by Theogil I
orcbutcher wrote:to je možné

myslíš že bys mě mohl aji vytáhnout?

Stalo se mi to dva dny zpátky, pomůže relog a při načítání držení "w" (postavou před relogem koukat do volného prostoru). Chybka už hlášena byla cca před měsícem, kdy mě od tamtud vytahoval Žorž za což jsem mu povděčen.

Re: Zaseknutý v lesíku
Posted: 07:21 01. Oct 2008
by orcbutcher
vyskouším, dík
Re: Zaseknutý v lesíku
Posted: 07:27 01. Oct 2008
by orcbutcher
Theogil I wrote:orcbutcher wrote:to je možné

myslíš že bys mě mohl aji vytáhnout?

Stalo se mi to dva dny zpátky, pomůže relog a při načítání držení "w" (postavou před relogem koukat do volného prostoru). Chybka už hlášena byla cca před měsícem, kdy mě od tamtud vytahoval Žorž za což jsem mu povděčen.

Bohužel nepomáhá..
Re: Zaseknutý v lesíku
Posted: 07:38 01. Oct 2008
by Krata
Taky můžeš poprosti nějakého hráče at k tobě přijde a ty na něj dáš runu následuj, pak bude lítat po celé lokaci a tebe by to mělo pěřmístit potom k němu... ale bacha at tam nezůstanete oba

Re: Zaseknutý v lesíku
Posted: 07:39 01. Oct 2008
by Theogil I
orcbutcher wrote:Theogil I wrote:orcbutcher wrote:to je možné

myslíš že bys mě mohl aji vytáhnout?

Stalo se mi to dva dny zpátky, pomůže relog a při načítání držení "w" (postavou před relogem koukat do volného prostoru). Chybka už hlášena byla cca před měsícem, kdy mě od tamtud vytahoval Žorž za což jsem mu povděčen.

Bohužel nepomáhá..
To mě mrzí, mě to pomohlo ... s tím špagátem se to zase nedařilo nám, no uvidíš.
Re: Zaseknutý v lesíku
Posted: 10:13 01. Oct 2008
by kucik
Joo, to je těžká magie, jak vytahovat hráče ze záseků.
Re: Zaseknutý v lesíku
Posted: 14:23 01. Oct 2008
by Tretas
tak nakonec mi to držení W pomohlo...
Re: Zaseknutý v lesíku
Posted: 14:39 01. Oct 2008
by Theogil I
Dobrá práce

.
Re: Zaseknutý v lesíku
Posted: 15:32 01. Oct 2008
by Tretas
jojo dík