Page 1 of 1

Zaseknutý v lesíku

Posted: 06:59 01. Oct 2008
by orcbutcher
byl jsem v lesiku kousek od ivory, každy asi vi kde v noci jsou plivnici a ve dne zmije... jmenuje se to myslím pramen potůčku. no vyšel jsem přimo nad ten pramen-na utes, pozabijel jsem plivniky a chtěl jsem odejít, jenomže jsem se tam nějak sekl- mám vyhrazený jenom prostor kam můžu jít :D přibližně 0.5metru krat 0.5metru :D tak nevím jestli je to tím místem nebo Hantem :) no a jestli by mě někdo mohl vysvobodit byl bych rád

Re: Zaseknutý v lesíku

Posted: 07:04 01. Oct 2008
by Krata
To není jedinej případ, jednou sem se tam sek já a už několikrát sem vytahoval hráče.. bude to asi nějaké prokleté místo... mimochodem přibližně na tom místě mi před wipem proklel Daanriho mág trpaslíka tak jesli to nezanechalo následky i na půdě :D

Re: Zaseknutý v lesíku

Posted: 07:05 01. Oct 2008
by orcbutcher
to je možné :D myslíš že bys mě mohl aji vytáhnout? :)

Re: Zaseknutý v lesíku

Posted: 07:09 01. Oct 2008
by Krata
po třetí se dyžtak ovi a já tě vytáhnu, dřív nemůžu

Re: Zaseknutý v lesíku

Posted: 07:11 01. Oct 2008
by orcbutcher
jasne, napíšu

Re: Zaseknutý v lesíku

Posted: 07:12 01. Oct 2008
by Theogil I
orcbutcher wrote:to je možné :D myslíš že bys mě mohl aji vytáhnout? :)
Stalo se mi to dva dny zpátky, pomůže relog a při načítání držení "w" (postavou před relogem koukat do volného prostoru). Chybka už hlášena byla cca před měsícem, kdy mě od tamtud vytahoval Žorž za což jsem mu povděčen. :D

Re: Zaseknutý v lesíku

Posted: 07:21 01. Oct 2008
by orcbutcher
vyskouším, dík

Re: Zaseknutý v lesíku

Posted: 07:27 01. Oct 2008
by orcbutcher
Theogil I wrote:
orcbutcher wrote:to je možné :D myslíš že bys mě mohl aji vytáhnout? :)
Stalo se mi to dva dny zpátky, pomůže relog a při načítání držení "w" (postavou před relogem koukat do volného prostoru). Chybka už hlášena byla cca před měsícem, kdy mě od tamtud vytahoval Žorž za což jsem mu povděčen. :D
Bohužel nepomáhá..

Re: Zaseknutý v lesíku

Posted: 07:38 01. Oct 2008
by Krata
Taky můžeš poprosti nějakého hráče at k tobě přijde a ty na něj dáš runu následuj, pak bude lítat po celé lokaci a tebe by to mělo pěřmístit potom k němu... ale bacha at tam nezůstanete oba :D

Re: Zaseknutý v lesíku

Posted: 07:39 01. Oct 2008
by Theogil I
orcbutcher wrote:
Theogil I wrote:
orcbutcher wrote:to je možné :D myslíš že bys mě mohl aji vytáhnout? :)
Stalo se mi to dva dny zpátky, pomůže relog a při načítání držení "w" (postavou před relogem koukat do volného prostoru). Chybka už hlášena byla cca před měsícem, kdy mě od tamtud vytahoval Žorž za což jsem mu povděčen. :D
Bohužel nepomáhá..
To mě mrzí, mě to pomohlo ... s tím špagátem se to zase nedařilo nám, no uvidíš.

Re: Zaseknutý v lesíku

Posted: 10:13 01. Oct 2008
by kucik
Joo, to je těžká magie, jak vytahovat hráče ze záseků.

Re: Zaseknutý v lesíku

Posted: 14:23 01. Oct 2008
by Tretas
tak nakonec mi to držení W pomohlo...

Re: Zaseknutý v lesíku

Posted: 14:39 01. Oct 2008
by Theogil I
Dobrá práce :wink: .

Re: Zaseknutý v lesíku

Posted: 15:32 01. Oct 2008
by Tretas
jojo dík