Page 1 of 1
Jednoruký
Posted: 09:55 02. Oct 2008
by Phantorris
Chtěl bych všechny s kterými se ve hře setkám poprosit o trpělivost a pochopení.
V neděli jsem totiž měl nehodu a mám roztříštěný klíček v rameni. V pondělí jsem měl operaci, rameno mam zdrátovaný a levou ruku nehybně připoutanou k tělu a zřejmně nejbližších pár měsíců to nebude lepší.
Proto mé reakce, odpovědi budou asi trochu zdlouhavé a asi i stručnější, ale ono s tou jednou rukou se hraje o něco hůř

Re: Jednoruký
Posted: 10:00 02. Oct 2008
by Theogil I
Phantorris wrote:Chtěl bych všechny s kterými se ve hře setkám poprosit o trpělivost a pochopení.
V neděli jsem totiž měl nehodu a mám roztříštěný klíček v rameni. V pondělí jsem měl operaci, rameno mam zdrátovaný a levou ruku nehybně připoutanou k tělu a zřejmně nejbližších pár měsíců to nebude lepší.
Proto mé reakce, odpovědi budou asi trochu zdlouhavé a asi i stručnější, ale ono s tou jednou rukou se hraje o něco hůř

Tak to je mi tě líto, ale znám to já měl zlomenou kliční kost asi před 4 lety a je fakt že pouze levou rukou hrát a učit se ovládat myš bylo oprus. tak to přeji brzké a hlavně bezkomplikační uzdravení.
Re: Jednoruký
Posted: 13:45 02. Oct 2008
by Kiri
Hlavne aby ses vylecil!!!
Re: Jednoruký
Posted: 18:18 02. Oct 2008
by monstera
[quote="Phantorris"]
V neděli jsem totiž měl nehodu a mám roztříštěný klíček v rameni.
Škoda, že v reálu nezabíraj klerický kouzla....
tak ať se ti to dobře hojí ...
Re: Jednoruký
Posted: 19:33 02. Oct 2008
by Pajule
držim palce na uzdravení*zamrká*no jo real neni hra už to tak bohužel je..to by pak přiletěla Sandra a sesílala by kouzla

teda pokud se už létat naučila..

Re: Jednoruký
Posted: 20:48 02. Oct 2008
by Daanri
Taky praju skore uzdraveni, nech sa da co najskor vsetko do poriadku.

Re: Jednoruký
Posted: 08:53 03. Oct 2008
by Shifter
Ihned se přestaň vymlouvat novici, vzlykal snad velmistr Markantem Jednoruký?!
Samozřejmě preji brzké uzdravení.
Re: Jednoruký
Posted: 15:33 03. Oct 2008
by Žorž
Shifterovi přiděluji 500
fórových expů za příkladné studium reálií a historie.

Phantorrisovi samozřejmě přeji hodně rychllé uzdraveni..a do té doby stejně stejně rychlou pravici.