Page 1 of 2

Prestižní povolání

Posted: 08:38 03. Oct 2008
by orcbutcher
Na internetu jsem viděl vlastnosti prestižních povolání do 30 lvl, Chtěl jsem se zeptat jak je to v Thalii, jelikož sem učedník docela by se mi líbilo pokračovat dál tímto povoláním.

Re: Prestižní povolání

Posted: 09:31 03. Oct 2008
by pepa48
jak to myslíš? nic ti nebrání pokračovat v prestižním povolání i na epickém lvlu

Re: Prestižní povolání

Posted: 09:45 03. Oct 2008
by orcbutcher
Tak to jo, jen sem se ptal, neříkám že mi někdo brání :arrow: :wink:

Re: Prestižní povolání

Posted: 10:51 03. Oct 2008
by Phantorris
Já si taky myslel, že max lvl prestižního povolání je 10.

Re: Prestižní povolání

Posted: 11:14 03. Oct 2008
by kucik
Phantorris wrote:Já si taky myslel, že max lvl prestižního povolání je 10.
Ne, to je minimum. Technicky nemůžeš vzít druhého povolání míň jak 10, než se vrátíš k původnímu. To platí tím pádem i pro všechny prestižky.

Re: Prestižní povolání

Posted: 12:01 03. Oct 2008
by Phantorris
Já sem si to myslel protože při volbě povolání jsou vždycky uvedený schopnosti u prestižek do 10. lvl, proto sem měl za to, že to je max.
A to potom na vyšším lvl už žádný schopnosti prestižkám nepřibudou?

Re: Prestižní povolání

Posted: 12:17 03. Oct 2008
by Rejty
Zadny povolani, ani zakladni, nema uvedeny epicky schopnosti... Otevrou se az na 21. levelu.

Re: Prestižní povolání

Posted: 12:21 03. Oct 2008
by kucik
Phantorris wrote:Já sem si to myslel protože při volbě povolání jsou vždycky uvedený schopnosti u prestižek do 10. lvl, proto sem měl za to, že to je max.
A to potom na vyšším lvl už žádný schopnosti prestižkám nepřibudou?
Teď nevim, kde to čteš, ale myslim že přímo v nwn se to automaticky změní na epic* (ale jistej si tim nejsem). Na wikině jsou ty povolání popsaný i nad 21. lvl.

Re: Prestižní povolání

Posted: 12:33 03. Oct 2008
by Phantorris
Normálně ve hře když si tvoříš postavu nebo zvyšuješ úroveň.
Teď sem koukal na wikinu a na český je to napsaný taky jenom do 10. lvl, ale na normální je to do 30.

Re: Prestižní povolání

Posted: 20:36 03. Oct 2008
by Krata
To je pro mě taky novinka, myslel sem že prestižka jsou jen do 10 lvl.. ale nikdy sem tak vysokého lvl nedosáhl tak sem si to nikdy neověřil :D

Re: Prestižní povolání

Posted: 12:02 04. Oct 2008
by Sorrow
Ale pozor, myslim ze se nemusi objevit ani na epice kdyz ti chybi nektere body ve vlasnostech.

Re: Prestižní povolání

Posted: 12:59 04. Oct 2008
by Phantorris
To jako že musim splňovat určitý body ve vlastnostech aby mě to pustlo na epic?( ne že by mě to teď muselo nějak aktualně zajimat, ale abych se poučil ) To sem nikde uvedený neviděl...

Re: Prestižní povolání

Posted: 13:40 04. Oct 2008
by George
Phantorris wrote:To jako že musim splňovat určitý body ve vlastnostech aby mě to pustlo na epic?( ne že by mě to teď muselo nějak aktualně zajimat, ale abych se poučil ) To sem nikde uvedený neviděl...
Na to abys měl určitej epickej feat potřebuješ nějaký body ve vlastnostech.. stejně jako třeba na normální feat potřebuješ nějakej jinej feat...
Na epickej lvl nepotřebuješ nic.. jen 20. (nebo 21.?) lvl... na epickej prestižní potřebuješ 10. lvl prestižky a celkovej větší než 20. (nebo 21.?) (u toho desátýho lvlu prestižky nevím).
//Hmpf, koukám, že já sám bych zase z toho svýho příspěvku moc nepochopil.. no co už :)

Re: Prestižní povolání

Posted: 14:02 04. Oct 2008
by Phantorris
Diky, pochopil jsem to v pohodě, myslim že je to vysvětlený dobře :wink:

edit: To co potřebuju na nějakej epic feat je někde uvedený nebo se mi prostě otevře to na co mam a víc nevim?

Re: Prestižní povolání

Posted: 14:39 04. Oct 2008
by George
Phantorris wrote:Diky, pochopil jsem to v pohodě, myslim že je to vysvětlený dobře :wink:

edit: To co potřebuju na nějakej epic feat je někde uvedený nebo se mi prostě otevře to na co mam a víc nevim?
Je to jako normálně, takže pokud na něco nemáš, tak se ti tam ani neukáže :)
Takže koukni na wikinu a už se na to pomale připravuj ;) ... (anglickou wikinu, na český se dočteš maximálně to, že je NWN hra) 8)