Page 1 of 1

Zavesy

Posted: 11:58 16. May 2007
by Hassan
Pokazde, kdyz prijedu do elfie a jdu si neco koupit do obchodu ,tak nez se obevim v obchode uz mam zatahlej zaves a musim kvuli tomu natacet kamaeru a je to takovi celkove neprakticky! :? Muzete prosim nejak posunout cas kdy se ten zaves zatahne?!Dela mi to tam vsude....Ale pokud je to nejak slozity na predelani a jsem sam komu se to stava nechte to byt :wink:

Re: Zavesy

Posted: 13:19 16. May 2007
by Rejty
To je bohuzel chyba toho tilesetu, ze te to hodi za ten zaves...

Posted: 15:02 16. May 2007
by Daanri
S tym neudelame nic...to musis napisat tomu co vymyslal ten tileset nech to opravi. :lol: :lol: :lol:

Posted: 18:40 16. May 2007
by Hassan
Ehm a jaky je na nej kontakt? :lol: V pohodicce ja ty zavesy priste ztrhnu :twisted:

Posted: 19:44 16. May 2007
by Sylmael
Je aj riesenie. Zmazat prepojenie cez vonkajsie dvere na vnutorny zaves. A namiesto toho tam dat prepojenie trigger-trigger. ;) (cize ten modry prechod)

Posted: 23:20 16. May 2007
by Kiri
VEZENI!!!!!!!

Posted: 23:52 16. May 2007
by igor
Kiri wrote:VEZENI!!!!!!!
omg... tady se někdo zbláznil :shock: BAN ;-)

Posted: 00:06 17. May 2007
by Kiri
Kdo blazni??? OMFG...kdo je vic???!!!!

Kdo rekne ze vezeni je prazdne?? ... ten je asi upne zahrabany v necem mene podstatnem *hrac se zahledi do zcervenaleho monitoru a po chvili zahlasi* OMFG

Posted: 16:53 17. May 2007
by Krata
Kiri do vězení, za pohoršování lidí na foru.. VĚZENÍ !!! když se ti nelíbí že je prázdno zapln si to sám :D

Posted: 22:15 17. May 2007
by Kiri
Nek je zrejmne vyrazen z gildy :lol: :lol: :lol:

Posted: 22:22 17. May 2007
by Daanri
*straz z Karathy uz putuje do Ivory zatknut maga Daniela Williama aby si mohol pozriet vezenie z blizka* :twisted:

Posted: 22:55 17. May 2007
by Kiri
heh *pousmeje * zdravim, pujdu s pouty nebo bez? *necha vahat ztrazny* prece yb ste mi nezatkli? Podivejte takovy dian, uz ho nekdo nekdy zatkl? *pousmje se v duchu nad apsolutni blbosti, ktera udelala z mochy velblouda* :lol: