Page 1 of 1

Pasti

Posted: 07:10 06. Oct 2008
by Theogil I
Dobré ráno, rád bych se zeptal tvůrce náhodého pokládání pastí. jestli zamýšlel některé pasti udělat nekonečné. Některé se dotykem aktivijí a zmizí a na jiné můžete šahat půl hodiny a vždycky vám dají ránu, což mi přijde pro nezlodějské povolání jako omezení ( a není jich až tak málo). Nešlo by to udělat tak že se ta past po aktivaci zničí všude? T.

Re: Pasti

Posted: 07:12 06. Oct 2008
by George
Theogil I wrote:Dobré ráno, rád bych se zeptal tvůrce náhodého pokládání pastí. jestli zamýšlel některé pasti udělat nekonečné. Některé se dotykem aktivijí a zmizí a na jiné můžete šahat půl hodiny a vždycky vám dají ránu, což mi přijde pro nezlodějské povolání jako omezení ( a není jich až tak málo). Nešlo by to udělat tak že se ta past po aktivaci zničí všude? T.
A nebude to pak omezení pro zlodějské povolání? když bude stačit mít vysoký reflexy a být vysmátej? ;)

Re: Pasti

Posted: 07:23 06. Oct 2008
by Krata
Taky mě dostávaj pasti položené na mrtvém těle.. mrtvém těle, kdo by si ho chtěl zapastit? ani nechápu jak by to šlo spustit

Re: Pasti

Posted: 07:29 06. Oct 2008
by Rejty
Ja bych to bral spis, ze pohnes s telem, na nem je drat, a past se svihne...

Re: Pasti

Posted: 07:44 06. Oct 2008
by Theogil I
George wrote: A nebude to pak omezení pro zlodějské povolání? když bude stačit mít vysoký reflexy a být vysmátej? ;)
Nemyslím si, taky hraju za "zloděje" (nemám to označení rád) a výhodu spatřuji v tom, že si tru past můžu odstranit/vzít a nemusím na ni šahat a pak pít lektvary. Dlouhodobě jsem zastáncem systému dostupnosti pokladů všem, někdo to prostě sundá a někdo do toho bude holt muset šáhnout a dostane perdu, nekdo se zaštítí kouzlem atd..

Re: Pasti

Posted: 07:47 06. Oct 2008
by nomis_b
jako pasti ze sou opakujici mi nevadi. Zkusim dvakrat a jdu dal :wink: ale kdyz v dungeonu pro 1-3lvl potkam elektrickou past co mi da pecku za 48 to me vazne nas***..
Takhle mi umrela postava +- 5x Dokonce sem s jednou postavou schvalne dal bodiky do odpastovani, abych si tu past mohl nejdrive prohlednout, a zda se mi, ze popisek to napsalo: minor electric trap (mam nainstalovanou cestinu). Takze opravdu nevim, jak muze davat pecky nad 30. U jinych nez elektrickych mi to hazelo celkem "rozumne" zraneni.

Re: Pasti

Posted: 09:49 06. Oct 2008
by kucik
Tohle se debatovalo předem a dohodli jsme se, že tam budou i ty opakovací pasti. Zapastěné není vše a těch opakovaček je ještě míň. Nikdy nejsou na stejných bednách, takže to není tak, že by ses někam nikdy bez zloděje nedostal. Pokud moc stojíš o obsah těch opakovacích, tak rozmlátit to jde taky, jen to holt stojí víc námahy, než tam obvykle můžeš najít.
Bez zlodděje/vraha nebo někoho, kdo tam ty body dal, prostě určitou část lootu nedostaneš.
Krata wrote:Taky mě dostávaj pasti položené na mrtvém těle.. mrtvém těle, kdo by si ho chtěl zapastit? ani nechápu jak by to šlo spustit
Pasti na mrtvém těle (nebo spíš pod), se zhusta používaly (viz např. Vietnam). Ono přecijen když prošacováváš mrtvolu, moc jemná práce to nebývá.

Re: Pasti

Posted: 10:22 06. Oct 2008
by Theogil I
Nu abych řekl pravdu moc mi to nesedí a přijde mi to drobet nelogické, ale beru na vědomí, že se jedná o záměr. Děkuji za objasnění. T.

Re: Pasti

Posted: 22:09 06. Oct 2008
by Jonny
nomis_b wrote:jako pasti ze sou opakujici mi nevadi. Zkusim dvakrat a jdu dal :wink: ale kdyz v dungeonu pro 1-3lvl potkam elektrickou past co mi da pecku za 48 to me vazne nas***..
Takhle mi umrela postava +- 5x Dokonce sem s jednou postavou schvalne dal bodiky do odpastovani, abych si tu past mohl nejdrive prohlednout, a zda se mi, ze popisek to napsalo: minor electric trap (mam nainstalovanou cestinu). Takze opravdu nevim, jak muze davat pecky nad 30. U jinych nez elektrickych mi to hazelo celkem "rozumne" zraneni.

Jestli si na sobě neměl zrovna bronzovou zbroj. Ta má postih na zranění elektřinou(sám jsem se o tom několikrát přesvědčil :? )

Re: Pasti

Posted: 22:54 06. Oct 2008
by George
Jonny wrote:
nomis_b wrote:jako pasti ze sou opakujici mi nevadi. Zkusim dvakrat a jdu dal :wink: ale kdyz v dungeonu pro 1-3lvl potkam elektrickou past co mi da pecku za 48 to me vazne nas***..
Takhle mi umrela postava +- 5x Dokonce sem s jednou postavou schvalne dal bodiky do odpastovani, abych si tu past mohl nejdrive prohlednout, a zda se mi, ze popisek to napsalo: minor electric trap (mam nainstalovanou cestinu). Takze opravdu nevim, jak muze davat pecky nad 30. U jinych nez elektrickych mi to hazelo celkem "rozumne" zraneni.

Jestli si na sobě neměl zrovna bronzovou zbroj. Ta má postih na zranění elektřinou(sám jsem se o tom několikrát přesvědčil :? )
Elektrika je jediná past, který se opravdu bojím, u elektriky mě už žádnej dmg nepřekvapí... už kolikrát se mi stalo, že sem past procvakl s tím, že to bude nějaká bodcová, která mi dá za 15 a deset z toho mi pohltí kamenka... najednou puf, ona tam byla elektřina co mi dala za 100 :) ups ;)
Takže zrovna u el. bych to neřešil.