Page 1 of 1

Kovář v Ivory

Posted: 17:01 06. Oct 2008
by zachy
Kovář v Ivory nevykupuje suroviny... ma v nabidce hovoru
UNRECOGNIZED TOKEN

Re: Kovář v Ivory

Posted: 17:07 06. Oct 2008
by George
zachy wrote:Kovář v Ivory nevykupuje suroviny... ma v nabidce hovoru
UNRECOGNIZED TOKEN
To samí slepice v Alwarielu, tam je toho ale víc.

Re: Kovář v Ivory

Posted: 18:26 06. Oct 2008
by Salyr
rek bych ze nedodelany skripty nebo ne? :lol:

Re: Kovář v Ivory

Posted: 20:42 06. Oct 2008
by kucik
To jsou imho stary scripty, ktery uz jsou tak trochu mimo.