Page 1 of 1

Kapitanka Ania

Posted: 17:53 07. Oct 2008
by Skipp
bolo prave 2:00 real time ked som moju postavu nalodil z puste do karathy...ked sa uz plavil nastal reset...teraz ked ho lognem sa stale plavi a na kapitanskom mostiku je nejaka Ania ktorej nieje do reci..jedine co stale tlacha je ze "Uz tam pomaly budem" a pri tom tam stale nie sme...Hm!Zeby nejaka zaciatocnicka?Snad nezabludila*pomyslel si*
Heeeelp :)
ziadny DM in game :(

Re: Kapitanka Ania

Posted: 18:01 07. Oct 2008
by Aznar
tahle chyba uz je popsana v jinym topicu :wink:
proste cestovat lodi pres restart se nevyplaci, prehodi te to na jinou lod, na kterou nemas listek, takze se z ni sam nedostanes...
jednou moznosti je, ze te vysvobodi DM, druhou ze nejaky hrac koupi dva listky a nalodi se k tobe

Re: Kapitanka Ania

Posted: 18:02 07. Oct 2008
by kucik
Jestli máš u sebe pořád lístek, tak tě to časem i vyplaví na správnou adresu ;)

edit: A určitě tě to hodilo jinam?

Re: Kapitanka Ania

Posted: 18:09 07. Oct 2008
by Aznar
podle mych dosavadnich zkusenosti pokud jel z pouste do karathy, tak ted by mel byt na lodi z alwarielu do pouste

Re: Kapitanka Ania

Posted: 18:21 07. Oct 2008
by Skipp
Nevim..mal som aj ten listok ale stale sa to netvarilo kam to ide a ci ma to vobec vylodi..ale uz je to ok dm mi pomohol :wink:

Re: Kapitanka Ania

Posted: 18:28 07. Oct 2008
by kucik
Mě moc neni jasný, proč by ho to mělo hodit do jiný lokace. Je to prostě lokace jako každá jiná.

Re: Kapitanka Ania

Posted: 18:37 07. Oct 2008
by Aznar
jak uz sem psal jinde:
Aznar wrote:pokazdy doslo k prohozeni stejnym zpusobem: jedu z A do B a po restartu me to hodi na lod z C do A, aspon tak to v obou pripadech bylo, i kdyz lokace se jmenovali ruzne, takze mozna bych hledal problem nekde v tomhle
ale nejsem clovek zbehly v IT, tak ti nereknu proc to dela

Re: Kapitanka Ania

Posted: 00:40 08. Oct 2008
by Morendred
No podle toho co jsem videl. Pokud se plavis pres restart, tak te to nehodi pokazde jinam, ale pokazde to hodi presne na jedno a to same misto. A to je lod smerem Kel A Hazr -> Alwariel.

Re: Kapitanka Ania

Posted: 07:56 08. Oct 2008
by Aznar
me se to stalo, kdyz jsem jel z pouste do karathy a hodilo me to na lod z alwarielu do pouste...
nejsem matematik, ale vsechny popsany pripady fungujou podle obecnyho pravidla, ktery sem psal vys, ale samozrejme nevylucuju, ze to muze byt i jinak :-)

Re: Kapitanka Ania

Posted: 14:36 17. Oct 2008
by Garett
Tak ted me to taky prehodilo na jinou lod na kterou nemam listek, pomuze mi nekdo?

Re: Kapitanka Ania

Posted: 15:25 17. Oct 2008
by Neithan1
Kupujte si kazdy listok 2x, ked Vas to potom prehodi nemusite cakat na DM ani pomoc od ochotneho hraca.