Page 1 of 1
Alchymista
Posted: 12:45 10. Oct 2008
by Morendred
Alchymista na hrbitove u Karathy ma v obchode pouze jediny kus katalizatoru 90% (spatne nastaveno v obchodu). Pravdepodobne bude stejny problem i v Ivory.
Re: Alchymista
Posted: 07:52 13. Oct 2008
by nomis_b
tusim ze by to mohl byt zamer, aby se velke kaalyzatory negenerovaly v obchode porad, ale bylo jich tam omezene mnozstvi. Jeslti je vsak zamer 1, to nevim. Ale chapu, ze se pak uz neda bez nich dal trenovat..
Re: Alchymista
Posted: 15:33 13. Oct 2008
by Morendred
No doufam ze zamer to neni, protoze 2kousky katalizatoru na restart pro cely servr je vazne blbost. A stejne si nemyslim, ze z nich pujde vyrobit neco tak ultimatniho, aby takove omezeni slo ospravedlnit.
No nadruhou stranu muzu byt rad, jinak bych uz nemel ani zlatku, protoze bych vsechno utratil na pokusy.

Ale stejne me to mrzi, protoze takhle nemam do ceho rypnout.
Re: Alchymista
Posted: 19:20 13. Oct 2008
by Tretas
jojo taky mi to připadá jako blbost, protože je to fakt málo...když už by to měl byt zaměr tak tam dát aspoň tolik katalyzatoru aby z nich šly vyrobit minimálně 2 výrobky.