Page 1 of 1

Alchymista

Posted: 12:45 10. Oct 2008
by Morendred
Alchymista na hrbitove u Karathy ma v obchode pouze jediny kus katalizatoru 90% (spatne nastaveno v obchodu). Pravdepodobne bude stejny problem i v Ivory.

Re: Alchymista

Posted: 07:52 13. Oct 2008
by nomis_b
tusim ze by to mohl byt zamer, aby se velke kaalyzatory negenerovaly v obchode porad, ale bylo jich tam omezene mnozstvi. Jeslti je vsak zamer 1, to nevim. Ale chapu, ze se pak uz neda bez nich dal trenovat..

Re: Alchymista

Posted: 15:33 13. Oct 2008
by Morendred
No doufam ze zamer to neni, protoze 2kousky katalizatoru na restart pro cely servr je vazne blbost. A stejne si nemyslim, ze z nich pujde vyrobit neco tak ultimatniho, aby takove omezeni slo ospravedlnit.

No nadruhou stranu muzu byt rad, jinak bych uz nemel ani zlatku, protoze bych vsechno utratil na pokusy. :mrgreen: Ale stejne me to mrzi, protoze takhle nemam do ceho rypnout.

Re: Alchymista

Posted: 19:20 13. Oct 2008
by Tretas
jojo taky mi to připadá jako blbost, protože je to fakt málo...když už by to měl byt zaměr tak tam dát aspoň tolik katalyzatoru aby z nich šly vyrobit minimálně 2 výrobky.