Page 1 of 1

Stahování

Posted: 20:26 15. Oct 2008
by cmon
Zdravím mohl bych vědět kolik má postava šanci na nestáhnutí trofeje při 100% stahování? a kolik má šanci že stáhne dvě?

Re: Stahování

Posted: 21:14 15. Oct 2008
by Rejty
Ne. :mrgreen:

Re: Stahování

Posted: 22:21 15. Oct 2008
by kucik
Tohle nevi ani superveverka. ;)

Re: Stahování

Posted: 06:44 16. Oct 2008
by Tretas
tak asi na to bude nejlepší vyskoušet :D už aby moidrin začal trénovat :lol: