Page 1 of 1
Stahování
Posted: 20:26 15. Oct 2008
by cmon
Zdravím mohl bych vědět kolik má postava šanci na nestáhnutí trofeje při 100% stahování? a kolik má šanci že stáhne dvě?
Re: Stahování
Posted: 21:14 15. Oct 2008
by Rejty
Ne.

Re: Stahování
Posted: 22:21 15. Oct 2008
by kucik
Tohle nevi ani superveverka.

Re: Stahování
Posted: 06:44 16. Oct 2008
by Tretas
tak asi na to bude nejlepší vyskoušet

už aby moidrin začal trénovat
